Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerkedtem egy lánnyal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtem egy lánnyal de már a barátnője tetszik. Hogyan tovább? 21/f

Figyelt kérdés

Tök véletlenül 2 hete megismertem egy gimis csajt az egyetemen mert oda jártak tanulni. Először csak azt láttam, hogy nézett szinte mindig mikor oda néztem akkor ő is nézett. Van ilyen mert igazából elég jól nézek ki, de nem nagyon szoktam így ismerkedni. Viszont egész aranyos volt nekem meg nincs barátnőm szóval rámosolyogtam, aztán ő is rám, láttam hogy zavarba jött de pár perc múlva odamentem hozzá aztán beszélgetni kezdtünk de mivel annyira azért nem volt az esetem nem vettem olyan komolyan inkább csak röhögtünk mert amúgy hamar megtaláltuk a közös hangot. Aztán egy darabon még haza is kísértem, bejelöltük egymást facen is aztán beszélgettünk elég sokat és mivel még akkor megbeszéltük, hogy majd elmegyünk egyszer valahova így ez meg is történt, ott viszont megismertem pár barátnőjét is és hát az egyik... Nekem szerelem első látásra volt. Olyan gyönyörű és kedves csaj szinte egész este csak vele foglalkoztam, és vele már egyből éreztem a szikrát. Igazából a másik lánnyal már az elejétől kezdve csak haverként viselkedtem persze azért "szédítettem" egy picit de semmi durva, nem akartam szivatni. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy ő is csak barátkozni akart viszont szerintem tudja, hogy én igen. Igazából volt egy közös témánk és végig arról beszélgettünk, aztán tök sokat röhögtünk és hát így hívott el végülis inni egyet, semmi randi hangulata nem volt meg miért na barátkozhatna össze csak úgy két ember?

Na és az a problémám igazából, hogy ugye beszélgetek most azzal a lánnyal is aki nekem tetszik és hát tettem egy kis megjegyzést amiből elég egyértelmű, hogy Ő tetszik nekem és szeretnék vele lenni. És amióta ezt megírtam neki nem nagyon válaszolgat és eddig 2x hívtam személyes találkára és mindkétszer lemondta valami indokkal. Mivel én voltam ott beszélgettem vele, néztem a szemébe én szinte biztos vagyok benne, hogy tetszettem neki, de van egy olyan érzésem, hogy a barátnőjének van köze a dologhoz. Vajon ő nem akarja hogy mi ismerkedjünk? Vagy inkább az én kiszemeltem nem akar csalódást okozni a barátnőjének és inkább őt "választja"? Nyilván ez van nem? Elvégre engem alig ismer, talán én is ezt tenném. De most ebben a helyzetben én mit tehetek? Mert baromira tetszik a lány és nem csak olyan típus akit csak megfektetne az ember.

Mit írjak neki vagy mit csináljak most? Nagyon szeretnék vele lenni.


2017. márc. 22. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig, én mégis inkább arra tippelnék, nem tetszel neki eléggé. Hízott a mája, hogy egy helyesebb pasi csapta neki a szelet, de nem akar párkapcsolatba bonyolódni veled, és nem a barátnője miatt. Ha barátnője miatt lenne, akkor egy az, hogy ezt megírta volna, kettő az, más azon az iszogatáson került volna téged.
2017. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha rákérdeznél az először megismert lánynál, akivel csak barátkoztál? Ha tényleg csak barátkozós volt a szitu köztetek...
2017. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nem is mutatja ki a lány, akivel csak barátkozol, de azért egy picit "szédíted", el tudod képzelni ez milyen érzés? Úgy őszintén. Nekem az esett le, hogy téged még nem vágott gyomorszájon az élet ilyen szempontból. Csak gondolj bele, a lány elhívott a társaságába, lehet felénk vagy bármi okból, te meg rástartolsz a barátnőjére (jól látható módon). Tapasztalatból mondom, kvára tud fájni. Az a minimum, hogy bocsánatot kérsz és elmagyarázod, hogy csak barátkozni akarsz, utána ha nem lesz probléma a barátnőjénél is bepróbálkozhatsz, de nem látok rá nagy esélyt, hogy kölcsönös lesz.
2017. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tipikus esete a két szék közül a földre esésnek. Barátnők között nem generáljuk a vihart!!!
2017. márc. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik válaszolóval értek egyet. Nem fogja a kiszemelted a barátságát kockáztatni, akár tetszel neki akár nem. Ez egy becsületbeli ügy, itt egyszerűen nem szempont, hogy érez-e irántad bármit is, úgyhogy fölösleges azon lamentálni, hogy bejössz-e neki. Biztos lehetsz benne, hogy az 1. elmondta a 2.-nak, hogy tetszel neki, ezért a 2. nem fog csinálni semmit. Még hosszú hetekig, hónapokig a tiltólistán leszel, egészen addig, amíg az 1. nem lép túl rajtad és nem lesz neki másik kiszemeltje.
2017. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerelmes voltam egy pasiba, a legjobb barátnőm ezt tudta ès lefeküdt velem,nem volt jó èrzès.. Az ilyen storyk nem is jönnek be :S
2017. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!