Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, akivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, akivel nem rég ismerkedtem meg. Rengeteg közös van bennünk. Mindig is akartam egy fiú barátot. és most ő a legjobb fiú barátom. Itt kezdődik a probléma. (? )

Figyelt kérdés
találkoztam már vele 1x, de nagyon sokat beszélünk facebookon ezek ellenére. rájöttem hogy belé szerettem. nagyon kedves velem, és ő olyan srác, akire mindig is vágytam.megért, tisztel, tud bolondos lenni is, még is komoly.. mit tegyek?:\ nem hiszem hogy kellenék neki.. nem vagyok valami szépség. és ő kicsit messze lakik tőlem. szerintetek??
2013. márc. 14. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos vagy benne, hogy nem tetszel neki?
2013. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha csak barátot akartál akk nem probléma...va viszont többet szeretne valamelyikőtök: hát az sem probléma..akk min problémázol?
2013. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát szerintem igen.. vagy is írtam neki hogy szeretem,de csak hülyeségből, és ő is vissza írta nekem .. de nem tudom hogy ő hülyeségből-e. össze vagyok zavarodba.
2013. márc. 14. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
tudod, mit mondok?
2013. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem
2013. márc. 14. 20:21
 6/7 A kérdező kommentje:
"Egy ismerősével való kapcsolata kezd már románccá alakulni. Ha ön szabad, akkor ez jó hír. Ha nem, akkor meggondolatlanság. De ha az illető nem szabad, akkor még annál is rosszabb. Most még nem késő kiszállni, de később már fájni fog! " ez volt a horoszkópomba :DDDDD
2013. márc. 14. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor?

Hallgass az ösztöneidre pupák!

2013. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!