Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esély hogy csak kihasználn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy csak kihasználni akar?

Figyelt kérdés

Egy pasit mar fél éve ismerek de csak láttuk egymast viszont három hónapja chatelünk.

Elhívott találkozni de amúgy több ok miatt is nemet mondtam.

Egy ideje mosolyog ha meglát de korábban volt hogy zavarban volt ha meglátott vagy alig nézett rám köszönéskor vagy nézett folyamatosan mig nem köszöntem neki..minden mosoly nélkül.


Harom honapja chatelek vele...nem tudom eldönteni szeretne-e valamit vagy kihasználni akar-e.

Valamennyire ismerem de nem túlzottan.


Sajnos korkülönbseg van koztunk


Egy közös erdeklodesi kör miatt kezdtünk beszelni abban kertem segitséget.



2017. márc. 27. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudja megmondani senki. Hány évesek vagytok? Hova hívott el? Ha magához, akkor gyanús, hogy mit akar.
2017. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemben semmit nem írtál, lehet semmit nem is akar.
2017. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Privátra ide válaszolnék, ha nem gond.

Nekem ez a 18 év korkülönbség ilyen viszonyban sok. Te még nagyon fiatal vagy. Ha el is mész, én max kávézni mennék, irodába semmiképp. Aztán majd alakul.

2017. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20 év felett néhány év nem olyan sok
2017. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, bakker, ha mosolyog, amikor meglát, tuti, hogy csak kihasználni akar. Vagy gondolod, hogy majd az eszedért fog szeretni?
2017. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!