Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Esély sincs összeköltözésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esély sincs összeköltözésre mert egyikünk sem akar a másikunk szüleihez költözni albérletbe pedig nem akar. Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés
Szakitsak? 30 éves vagyok nagyon vágyom már közös csaladra gyerekekre de a párom (33) csak az anynál vidéken akar élni a városban nem. Én pedig mindenképpen városban szeretnék laknielegem van a falubol. Esély sincs közös életre. Szakitanatok a helyemben?
2017. febr. 6. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyikőtök sem enged (jobb esetben mindkettőtöknek kéne), akkor nem látok sok esélyt közös jövőre. Akkor pedig otthagynám. Már nem vagy olyan fiatal, hogy sokáig várhass. (Nem vagy persze elkésve, de nem olyan rövid idő, míg az ember párt talál, szerelmes lesz és gyereke születik.)
2017. febr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem tudom,mit vársz egy olyan 33 éves "férfitól",bár inkább fiúnak nevezném,aki még mindig az anyjával él és el sem akar költözni.30 évesen tényleg ne pazarold ilyesmire az időd :)
2017. febr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy kapcsolat egyik alapja a kozos cel. Ha nincsenek kozos celok akkor mi van helyette?
2017. febr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Először tisztázzátok, hogy lenne-e elég pénzetek, hogy az albérlet mellett félre is tudjatok tenni? Mert ha semmi nem marad a hónap végén, pont ki tudjátok fizetni az albérletet, akkor én a helyetekben inkább gyűjtenék egy lakásra. Ugyanis, ha annyi pénzből albérletbe költöztök, akkor bekerültök egy ördögi körbe és gondolom ti sem másnak akartok fizetni életetek végéig. Gondoljátok át.
2017. febr. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 omba ***** válasza:
100%
"Esély sincs közös életre" - szerintem se.
2017. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

30évesen normális hogy nem akarsz a szülőkhöz költözni, nem 20onévesek vagytok hogy egymásnál alszunk néha, ismerkedünk még, ki kell próbálni albiba és ha nem megy akkor nem kell egymás idejét pazarolni.

Ő a mamahotelt nem akarja feladni, jobban is jársz ha nem rángatod ki a matyibarlangból. Akkor is anyu lenne az első és te lennél a hibás hogy városban kell élnie stb. Aki 33 évesen, gondolom nem sok épkézláb dolgot tud felmutatni és anyut választja, mindig is őt fogja. Neked egy férfi kell, nem egy gyerekpótlék! :)

2017. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát... sztem ha nincs annyi fizetésetek, hogy tudjatok félre tenni, akkor hülyeség az albérlet.
2017. febr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ketten meg tudnank oldani egy alberletet de hallani sem akar róla! Neki az az egyetlen lehetőség, hogy odakoltozok hozzájuk. Mondtsm hogy nem akaok mire azt valaszolta hogy sokat gondolkozik kettőnkön. Mi lenne a legjobb. Hiába szeret hiába tart egy jó embernek ha a jövőnket nézve egy nagyon fontos dologban nem egyeznek a nézeteink.
2017. febr. 11. 13:11
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Meg tudnátok oldani az albérletet, vagy félre is tudnátok tenni? Mert nagyon nem mindegy. Gondolom ti sem albérletben akarjátok leélni az egész életeteket, ahhoz viszont az kell, hogy spórolni tudjatok. Ha a fizetésetekből minden hónap végén nullára, vagy pár ezer ft-ra jöttök ki, akkor nincs értelme albérletbe menni, úgy, hogy van más lehetőség is. A másik lehetőségen azt értem, hogy 1-2 évet a szülőknél laktok, kő keményen félretesztek minden pénzt, és utána abból már saját lakást tudnátok venni. Én ezt csinálnám.
2017. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!