Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Benneteket milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Benneteket milyen érzés tölt el, amikor egy vonzó pasit láttok?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én (és szerintem sok más pasihoz hasonlóan) egy formás kerek popsi, feszülős cici, érzéki arc és hosszú haj látványától egyből olyan érzés támad rám, hogy elkezdek melegedni/izzadni, gyorsabban veszem a levegőt és természetesen feláll a farkam, miközben óvatos pillantásokat vetek a csajra (mert félénk vagyok), mert ha rám nézne, akkor elkezdenék vigyorogni. De a ti nézőpontotokban a popsi/arc/mell hármas szépsége minek feleltethető meg? Vagy ti komolyan elélveztek csupán egy nagy darab test látványától? Ennyit jelent nálatok a szerelem? Mert azzal nem mondok újat, hogy egy pasi sosem lesz annyira "részletgazdag", mint egy csaj, aki ezerféle érzelmet és megjelenést tükröz. Ha nem így lenne, akkor az alacsony, de jóképű pasik is ugyanolyan vonzóak lennének számotokra, de ezek szerint bennetek - és most nem megbánta - még mindig csak az ösztönök jelennek meg, nem pedig az esztétika és praktikum jelenléte (egy szép cicit fogni is élvezetes, de egy hosszú karnak, magas testalkatnak semmi gyakorlati jelentősége nincs, max státuszszimbólum, ami manapság annyira menő, hogy mindenkinek magas pasija van). Legyen erős, nagy, őserő stb.. Ennyit jelentene a férfi szépsége? Ezeket csak azért kérdezem, mert nekem egyedül az arcom előnyös, viszont az eléggé, de életemben nem volt még barátnőm és egy csaj sem vonzódott még hozzám sosem (alacsony és vékony vagyok). Illetve amire mindenképpen kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan reagáltok (fizikailag, érzelmileg) egy vonzó pasi látványára. Tényleg igaz, hogy alul ilyenkor benedvesedtek (bocsi nem akarok indiszkrét lenni, de a kérdéshez kapcsolódik) vagy milyen más jelei vannak?

2017. márc. 28. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂 Nem, nem elvezek el egyaltalan semmifele jo test puszta latvanyatol es be sem nedvesedek egy random jo pasitol. Meglatom, nyugtazom, hogy hmm, jol nez ki (altalaban az arcra vonatkozik, testalkatbol nekem barmi bejon ami nincs elhizva es nincs agyongyurva), es ennyi, megyek tovabb a dolgomra. Szerintem meg sosem kerultem szexualis izgalomba attol, hogy meglattam egy sracot az utcan, akit jokepunek tartottam.
2017. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen, max szívesen beszélgetnék vele és lekötném a figyelmét, hogy kiderítsem vonzó vagyok-e számára vagy sem.


Nem nedvesedek be egy izmos pasi látványától se, se a jóképűségétől, egyszerűen csak tetszik és ennyi.

Külön privilégiumot érzel abban, ha egy fiúnak tetszik egy lány? :D

Kicsit meg vagy borulva agyilag...

2017. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

(#2)

Ja, ha a fizikai részére vagy kíváncsi, akkor a lányok is képesek izzadni és gyorsabb szívverést érezni egy vonzó pasi közelében.

2017. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Konstatálom magamban, hogy vonzó, 2 perc múlva pedig már nem is emlékszem rá. Kivéve ha valami különlegesen szép hosszú ás ápolt szakálla van, akkor megmarad kicsit tovább :) Mindenesetre csak szimplán egy vonzó külsőtől még nem esik le a bugyim és nem is érzek semmi különöset.
2017. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Arc a fontos! Utána az összkép.
2017. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy semleges érzés..nem élvezek el tőle, nem is nedvesedek be. A nők érzelmi alapon működnek, még a pasiknak elég a látvány.
2017. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor mi az oka annak, hogy állandóan jöttök azzal, hogy így a magas pasik a gyengéitek, úgy egy 190-es srác az álmom. Több kérdést is olvastam már itt a gyk-n és szinte a kommentekből érezni lehetett azt a hihetetlen elragadottságot. Mintha csak én áradoztam volna a csinos, szép mellű csajokról. Akkor ne mondjátok már, hogy ennek az érzésnek a női megfelelője nincs jelen, mert akkor alacsony pasikat is ugyanolyan gyakran látnék babaarcú csinos lányokkal, mint 185 centis sportos palikkal.
2017. márc. 28. 17:32
 8/15 A kérdező kommentje:
A tapasztalatom márpedig az, hogy a csajok legszebb X százaléka (de legyen csak egyszerűen szép, hogy ne flameljek) szinte kivétel nélkül egy vízilabda/kézilabda/kosárlabda játékos alkatú sudár szépfiúval jár együtt. Akkor azt magyarázzátok meg, hogy ez miért van, ha mégsem éreztek olyan vonzalom az erős férfi test iránt, mint bennük a feszes cicik és formás popsik iránt.
2017. márc. 28. 17:36
 9/15 A kérdező kommentje:
Javítva: Akkor azt magyarázzátok meg, hogy az előbbi általam leírt tendencia miért jellemző (erős/nagy pasi fétis), ha állítólag mégsem éreztek olyan vonzalmat az erős férfi test iránt, mint mi férfiak a feszes cicik és formás popsik iránt.
2017. márc. 28. 17:38
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Te nem tudsz szoveget ertelmezni. Nem azt irtuk, hogy nincsenek preferenciaink, hanem hogy a konkret szexualis izgalomhoz tobb kell, az, hogy megtetszik a kulso, az puszta esztetikailag tetszes, akkor izgat fel szexualisan a masik, ha megfeleloen kommunikal, rendben van a kisugarzasa amihez szinten ki kell nyitnia a szajat, hogy erezzuk, milyen, mert ha kilog a kapanyel a szajabol akkor minden lesz csak vonzo nem, a mozdulatai is legyenek ferfiasak, ne olyan legyen a tartasa mint aki epp befosik felelmeben es meg sorolhatnam. Pusztan onmagaban a kulso csak tetszest valt ki, nem szexualis vonzalmat.
2017. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!