Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Épp az imént köszöntött fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deákné Vászna kérdése:

Épp az imént köszöntött fel a feleségem egy doboz bonbonnal. Olyan jólesik hogy egyik évben sem felejti el. Benneteket is jó érzés tölt el ilyenkor?

Figyelt kérdés

#köszöntés #Család házasság #na miért?
2014. nov. 19. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Helló, az ilyen ömlengések a fészbúkra valók! Remélem ott is megköszönted nyilvánosan!?

:D


Én a saját születésnapomat se tartom nyilván...

2014. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Persze,de mid van? Névnap, szülinap, évforduló?

Hát,nagyon boldog "valamit" neked.:)

2014. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
férfinap van:-D
2014. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Isten éltessen.

Reméljük te is felköszöntöd őt minden évben, hogy őt is ilyen jó érzés tölthesse el.

2014. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen jól esik, a férjem figyelmes- mindig megköszönt. Egyszer felejtette el réges-rég a 25. szülinapomat. Sírtam mint a fia szamár. :(
2014. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen kedves Deákné, nekem is jól esik ha felköszönt a feleségem. Üdv. Léna
2014. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Természetesen én is felköszöntöm a feleségemet nőnapon.


Aki a nemzetközi férfinapot említette , nyert.

2014. nov. 19. 15:02
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, jól esne és ilyenkor nem a gyk-ra írkálnék, hanem gyorsan ágybaDugnám, nehogy megfázzon :-D legalább is ,ha férfi lennék :-D :-D
2014. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahh,tényleg,pedig láttam is vhol tegnap.Köszi. Nemsokára hazaér a férjem, majd felköszöntöm.#2
2014. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég rossz ez az ömlengés, igen jől esik, ha gondol rám a férjem.


Nőnapkor eppen sosem, de máskor csak úgy gyakran...

Egyébként ezen a napon mindig ünneplünk, az évfordulőnk van..most értem haza, várom egy gyertyafényes vacsival, mire hazaér.. A bonbontól kikészülne, mer nem szereti, de egy gyümölcssalival le lehet venni a lábáról, ha már édesség

2014. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!