Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagy gond, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy gond, ha a baratnoim szerint 'tul engedekeny' vagyok?

Figyelt kérdés

Ket hónapja vagyunk együtt a párommal. Egyetemisták vagyunk mindketten, el szoktunk járni de külön, mert nem egyezik a barati társaságunk es meg nem is nagyon tudtuk összehozni ugy a dolgokat, hogy együtt menjunk bárhova is. A baratnoim furán szoktam rám nezni, amikor kérdezik hogy pont most epp mit csinál a baratom en meg közlöm hogy itt es itt van. Véleményem szerint nem vagyok az anyja, hogy megmondjam neki, hova mehet es hova nem, tiltani sem szeretnem mert az előző kapcsolatomnak megtanultam, hogy ezzel a szakitasig lehet húzni a dolgokat. De fogalmam sincs, hol az arany középút es a barataim szerint ne engedjek meg mindent, vagy pedig menjek vele en is, de osszenove se vagyunk.

Szerintetek ebben hol az arany középút? Jol vagy rosszul gondolom a dolgokat?

Most hetvegere is elutazott a barataival egy fizetős egyetemi útra, ahol a pialas van a középpontban, de en mar csak későn tudtam ezt meg. Nyilván erre se mondhattam, hogy márpedig itthon maradsz, hiába fizetted ki.

20/L



2017. ápr. 1. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed.

Egyrészt, ha akar, akkor így is, úgy is meg tud csalni (OK, ez nem volt a kérdésben, de az ilyen elengedem-nem engedem általában erre megy ki). Megbízol benne, tök jó dolog.

Másrészt, ha nagyon tiltod, akkor az ellenérzést fog kiváltani belőle, rámehet a kapcsolatotok.

2017. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
A barátnőid jogosan néznek rád furcsán. Egy alakuló kapcsolatban, egy hónap után minden percet veled kéne hogy akarjon tölteni a fiúd. A te engedékenyságed is egészségtelen, de nekem ez az egész olyan fura. Nincsenek közös programjaitok... hát, nehéz elképzelni, de legyen. De akkor mi van köztetek? Szex? És az 20 évesen hagy helyet a külön baráti kapcsolatoknak? 2 hónap után?! Egészséges embereknek az ágyból ki sem szabadna bújniuk... Nem akatok a baráti társaságban eldicsekedni egymással?! Miért? Nem jó ez így. Vagy én vagyok nagyon öreg.
2017. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elso: köszönöm a választ.

Második: tudom, hogy furcsa, szüleim is furán néznek erre az egészre, de nekem ez igy tökéletesen megfelel. Legalább nincs annyira tulkomplikalva, mint az előző kapcsolatomban ahol a rózsaszín felhotol semmit nem láttam. Szex terén sajnos vannak problémák, amiket nem értek, de en nem vagyok az állandóan Szexelo fajta, es a párom sem az. Egyébként neki az elso kapcsolata vagyok. Szoval lényegében vannak benne fura dolgok, de szerintem amíg kettonknek megfelel addig jo :) Egyébként felreertelmezhetted, nem azt irtam hogy nincsenek közös programjaink, hanem hogy a barati tarsasagainkkal nincsenek közös programjaink. Kettesben vannak :D

2017. ápr. 1. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok:

ha első kapcsolata, akkor nem olyan meglepő, mármint az, hogy nem irányító jellem (egyelőre). Érted, próbálja kitapasztalni, hogy mennyi idő a jó mindkettőtöknek. Nyugodtan segíts neki, akár baráti társasággal közös programok, akár szex terén, nagyon jó, ha nem csak neki kell nulla tapasztalattal ilyeneken gondolkodni.

2017. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ilyen a jó párkapcsolat. Nem is értem a kettes válaszolót, miért kellene eldicsekedni vele a baráti társaságban?

Szerintem pont ez a jó, ha szép lassan alakul ki ez az egész, és nem az van, hogy kb. össze sem jöttetek még, de már Facebookra kitenni, közös kép, barátoknak eldicsekedni, stb., főleg, ha még képlékeny a dolog, mivel friss kapcsolatról beszélünk. Alig ismered még, vagy legalábbis annyira biztosan nem, mintha már egy-két éve együtt lennétek.

2017. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így pont jó. Mi is így csináljuk, 4 éve működik.

20N

2017. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

igen, félreérthettem azt a részt, hogy "meg nem is nagyon tudtuk összehozni ugy a dolgokat, hogy együtt menjunk bárhova is". :)

Valóban rossz kifejezést használtam, helyesebb lett volna az eldicsekvés helyett a fölvállalás.

Elhiszem, hogy elég nektek a kevesebb szex, nem vagyunk egyformák. Ha nektek így megfelel, és láthatóan nincs féltékenység benned (nem is említetted), akkor ez is lehet arany középút.

A barátnők, eszerint velem együtt, konformistábbak, ne törődj velü(n)k. :)

2017. ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!