Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ekkora gond, hogy fiú...

Miért ekkora gond, hogy fiú cuccokban mentem iskolába? Ha eddig engedékeny volt, miért nem bízik most bennem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 11.-es a gimnáziumban. A szüleim mindig is engedékenyek voltak velem, bármikor mehettem bárhová, bár nem vagyok az a bulizós típus. A 17. születésnapom óta pedig még engedékenyebbek, viszont ma nagyon más volt Anya.

Tegnap szóltam, hogy az egyik évfolyamtársamnál alszom, aki történetesen fiú és amióta egy suliba járunk, bele vagyok zúgva, de nem történt közöttünk semmi, meg bonyolult, hogy miért voltam nála, amikor ég és föld vagyunk. Reggel nem tudtam hazajönni átöltözni, ezért ő adott ruhákat és vele is mentem suliba (van kocsija).

A gimibe meg ugye elég gyorsan terjednek az ilyen dolgok, Anya is megtudta, hogy miket pletykálnak rólam/rólunk, mert a legjobb barátnője a sulinkban tanár és az ilyeneket ugye meghallják a tanárok is (olyan pletykákat mesélt nekem régebben...). És ma találkoztak Anyával, beültek kávézni, stb és akkor mesélte Neki, Anya meg úgy viselkedik, mintha ezek a dolgok igazak lennének.

Meg olyanokkal jött, hogy azért nem megyek velük síelni majd, hogy bulikat tartsak és minden srácot idehívjak... Pedig tudja, hogy nem vagyok ilyen egyáltalán.

Aztán jött azzal, hogy a tanárok is mit gondolhatnak, hogy fiú cuccokban voltam ma, de észre se lehetett venni... A nadrág sima, fekete csőnadrág volt és egy együtteses póló, rajta egy ing, azt meg, hogy alatta mi volt, senki nem látta. Komolyan, úgy érzem, mintha skizofrén lenne.



2014. szept. 3. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

30+ éves vékony, sportos nő vagyok, simán hordok fiúcuccokat is. Senkinek fel sem tűnik. Manapság tök egyforma női és férfi cuccok léteznek. Ha bemegyek egy boltba, meg szoktam nézni a férfi oldalt is, és ha találok valami csinosat, megveszem. Engem aztán nem érdekel, hogy a bolt melyik oldalán árulják, ha csinos és jól áll nekem.

Meg például a Zara férfiosztályán olyan atomcsajos cuccok vannak, hogy csak na.

2014. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Hát, elég félreérthető, hogy egy srác ruháiban mentél suliba, akivel ráadásul együtt is aludtál. Én is kiakadnék anyud helyében... De majd lenyugszik. Csak egy ideig legyél extra jó kislány! :)
2014. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
És az előző napi ruhád nem bírt volna ki rajtad még egy napot?
2014. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De Anyát ez előző este még nem zavarta. Ma hazajött és úgy viselkedett, mintha úgy tudta volna, hogy én éjszaka itthon voltam...

Az előző napi ruhámba pedig nem mentem volna el, mert a nadrágomat leettem hamburgerrel és tiszta kajaszagú volt, a felsőm totál összegyűrődött és azért erre eléggé figyelek, hogy 2 héten belül ne viseljem ugyanazt a dolgot, nem is éreztem volna jól magam olyanba, amibe az előző nap már szinte beleizzadtam, leettem, stb.

2014. szept. 3. 21:03
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Vittél volna magaddal váltás ruhát. Ne mondd, hogy reggel még nem tudtad, hogy ott alszol, mert úgysem hiszem el.
2014. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Akkor nem hiszed el...

Reggel még azt sem tudtam, hogy náluk leszek este, nemhogy azt, hogy együtt alszunk.

2014. szept. 3. 21:22
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

Akkor meg minek aludtál ott, ha annyira kényes vagy, hogy 2 héten belül nem veszed fel ugyanazt a ruhát - akkor reggel a fiú alsónadrágját vetted fel esetleg?


Én is húznám a szám anyád helyében.

2014. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hogyhogy minek aludtam ott?

Talán mert felajánlotta ezt az a fiú, akit szinte lehetetlen megközelíteni és mert erre vártam évek óta? Vagy kezdtem volna el hisztizni éjszaka, hogy márpedig vigyen haza, mert nincs nálam tiszta ruha?

Igen, reggel adott egy tiszta boxert.

Egyéb részletkérdés, ami fontos lehet?

2014. szept. 3. 21:36
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

17 évesen kissé korai az együttalvás, de mindegy.

És a pletykák miatt sem boldog anyukád, amibe keverted magad.

2014. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Másba esetleg belekötsz még? :)
2014. szept. 3. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!