Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el anyáéknak!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyáéknak!?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagy és a lány akit kedvelek pedig 25 éves.

Már 3x találkoztunk nálla filmeztünk, nagyon jó volt (szex még nem volt, de nem is ez a lényeg), még nem volt barátnőm, még úgy nő közelében sem voltam, és azt hazudtam anyáéknak hogy haveromhoz megyek.

Elakarom mondani nekik vagyis először tesómnak hogy segítsen, de neki sem tudom hogy mondjam el, anyának meg végképp. Félek hogy eltiltanak a korkülömbség miatt.

Szerintetek mit csináljak, megint találkozni akarok vele, de nem akarok már hazudgálni.

Szerintetek mennyi az a korkülömbség ami belefér egy kapcsolatba?



2017. ápr. 3. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

te még kiskorú vagy, habár, mivel 14 elmúltál már szabadon szexelhetsz.

egy 25 éves nő nagyon máshol jár már, mint egy gimis srác.

mi közös van bennetek?

ő miért nem a saját korosztályából válogat?

és mi lesz pár év múlva? ő már lehet, h. családot akar, te még mindig gimis leszel vagy egyetemista.

el tudod tartani, tudsz felelősséget vállalni, ha becsúszik a gyerek?

meg lehet próbálni, de én nem jósolok ennek nagy jövőt.

még szűz vagy, izgat egy idősebb nő közelsége, dugtok párszor, elkísér az érettségire, aztán idővel ez a lufi is kipukkad.

te még élnél, buliznál gondtalanul, ő meg már mást akarna.

2017. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én mindenféle bántás nélkül, teljes jóindulattal mondom neked, hogy ha felnőtt nőt szeretnél magad mellé (márpedig egy 25 éves jó esetben az), akkor kezdj el te is felnőttként viselkedni! A tetteidért és a döntéseidért bizony vállalni kell a felelősséget, ki kell tudnod állni magadért és azért, amit szeretnél. Ha nem tudod a szüleidnek elmondani, hogy alakul valami egy lánnyal, aki 25 éves, akkor nincs nagy jövője a kapcsolatotoknak sem.

22N

2017. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Több részletben is bukik a dolog.

1. Hazudsz a szüleidnek.

2. Nem vagy képes a tetteidet felvállalni.

3. Még mindig megvan a lehetőség, hogy eltiltsanak tőle (ez mondjuk nem a te hibád, de egy felnőtt nőnek ez már nagyon nehezen érthető)

2017. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rettenet cuki vagy ezzel a kis kamaszos plátói szerelemmel. Komolyan, aranyos.


Mondjuk férfiként nem tudnálak komolyan venni, de attól még cuki. :D Amúgy tudod, hogy ez a lány mit akar tőled? Nem lehet, hogy ő éppenséggel semmit, csak elvan veled? Nekem sincs ellenemre fiatalabbak társasága, mert kocka vagyok, de attól még nem vonzódok hozzájuk.


25L

2017. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ha együtt vagyunk akkor minden jó 😊
2017. ápr. 4. 09:24
 6/6 anonim válasza:
Na hogy sikerült?
2017. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!