Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy találkozzak titokban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találkozzak titokban a barátommal? és anyáéknak hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
van egy barátom aki 3 évvel idősebb mint én anya utálja és minden rosszat mond róla arról sem tudd hogy beszélek vele mert kinyirna de szeretjük egymást és apa meg egyet értanyával mindig félek a reakciójuktól. mert egyszer már ők fenyegettek engem ezért szakitottunk..de most újra megakarjuk próbálni mert nem múlt el a szerelem.. hogy találkozzunk titokban? vagy hogy mondjuk, vagy jobb ha inkább el sem mondjuk?

2015. ápr. 4. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
jobb ha nem mondod el.
2015. ápr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szavakkal.

Emberré válással jár.

2015. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Interferencia ***** válasza:
Itt vannak ám bajok. Írásodból látszik, hogy nem lehettek túl értelmesek, így igazán tanácsot sem lehet adni. Elképzelhető, hogy anyukád jogosa utálja a barátodat, de lehet, hogy csak mindenbe beleköt. Nem tudom, hány éves vagy, de ha ilyen rossz köztetek a viszony, érdemes lehet különköltözni.
2015. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi! De szerintem meg nem szerelem, csak dac ami hajt!
2015. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Edesanyadek tanacsot adhatnak csupan. Nem kotelezhetnek. Az ember mozgasaban szabadnak szuletik. Oda mesz, azt csinalsz amit akarsz. nem hiszel nekem? Ki az aki mozgatja a labad ok vagy te? Na ugye?
2015. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bizalommal es informacioval kene segitsenek, nem iranyitsanak. Csak ugye az agresszio es konyebb az oszinte bizalomnal.
2015. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok annyira hülye mint hiszi itt pár ember és igen szeretjük egymást már egy éve csak most jött ez az egész de nem tudom mit tegyek ha meg tudnák megölnének.. máskor is az idegtől meg attól hogy nem ettem le fogytam 6 kilót pedig nem vagyok kövér sem..:/
2015. ápr. 4. 10:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt is tudni kellene, mi a kifogása anyukádnak a fiú ellen. Lehet, hogy igaza van.
2015. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a baj épp az nem tudom mi a ki fogása..egyszer csak annyit mondott hogy szakítsak vele.
2015. ápr. 8. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!