Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a vêko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a vêkony (úgymond törékeny) fiúk a nagydarab husi csajokat kedvelik?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, akit egy nála jóval kisebb pasi vett el feleségül. Kicsit furán nézmek ki egymás mellett: jó kis testes csaj, pici pasi...

Én is husi vagyok és jó magas is, 184 cm. Nem tudok elképzelni magam mellett egy ilyen pici pasit. Ezt persze minden előítélet nélkül mondom, bocsi ha valakit esetleg megbántok ezzel. Viszont szerintem abban egyet értünk, hogy enyhén szarul festenék egy 155 cm, vékony testalkatú csávóval...


2017. ápr. 5. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem ezeket az álltalanositásokat. Én vékony vagyok, de soha nem szerettem a husis csajokat.
2017. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Nézd, ha nem vonzódsz az alacsony fiúkhoz, az a te döntésed, ha nem hát nem. De ne az alapján válassz párt, hogy kivel festenél jól, elvégre mégsem a kirakatban kell élnetek...
2017. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Kinek mi tetszik.

Nekem tök mindegy kinek milyen a párja, én a saját alkatomhoz hasonlóakhoz vonzódom, vékony, alacsony esetleg középmagas pasikhoz.

Égőmeszelő nem kell, sámlival járkáljon az aki akar. :)

2017. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Persze h nem ez alapján választanék! Nem a külső alapján teszem függővé az ilyen dolgokat!

Csak érdekesnek találom, hogy az ilyen pasik sokkal jobban szeretik az ilyen típusú csajokat!

Mondjuk esetemben ez totál mindegy, mert én se ilyennek, se olyannak nem kellek... :D 25/L

2017. ápr. 5. 11:22
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Megalkuvás, nem mindenki kaphat vékony karcsú, de még csak átlagos lányt, így maradnak a testesebb lányok nekik.

De olyan is van aki meg pont az ilyet szereti.

2017. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Optikai csalódás. A pasi átlagos, a nagydarab csaj mellett tűnik kicsinek.
2017. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
durva mert egyébként én is ismerek ilyen párt.. lehet ez egy komplexus azoknál a 'kis' fa.sziknál akik a nagyobb nőket szeretik, hogy valamilyen módon ezzel kompenzálják azt hogy ők kicsik. de nem tudom. tényleg nem mindegyiknek ilyen nő kell, lehet hogy nekik se ilyen kellett csak mondjuk a személyiségébe szerettek bele vagy valami. én nem vagyok magas csak átlagos, dagi se vagyok de sose lennék olyan csávóval aki nálam alacsonyabb vagy vékonyabb. a férfi legyen nagyobb (nem kövér) és erősebb mint én, neki kell engem 'megvédenie'. és szerintem is, igenis fontos hogy mutassatok jól egymás mellett, meg tudj jelenni a pároddal, büszke lehess rá, és jó érzéssel menjetek együtt akárhova, ne azzal a gondolattal hogy ba. szki biztos hogy mindenki azt lesi hogy úristen ezek hogy lehetnek együtt. nagyon könnyű mondani hogy jajmánemszámít' de aztán meg ha ott van az ember, átértékeli ezeket. külső és belső EGYFORMÁN fontos, egyik se fontosabb a másiknál.
2017. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem tök mindegy ha boldogok! Én 174 magas vagyok ás elég duci. A párom 192cm és picikét duci inkább átlag. Szerintem nem nézünk ki furán, de bevallom soha nem foglalkoztam ezzel mert nem is érdekel.

Nem kell beleilleni a sztereotípiákba h boldog legyél!

2017. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Kovezzetek meg...de az osszes duci lany ismerosomnek nagyon vekony parja van.
2017. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem tufom, azén ismerősi, baráti körömben van ilyen is, olyan is, de egyértelműen a vékony pasi- vékony csaj van többségben.

Ami engem illet, nevezzük sportosan vékonynak az alkatomat, sosem jönnék össze duci csajjal.

2017. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!