Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a vêko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a vêkony (úgymond törékeny) fiúk a nagydarab husi csajokat kedvelik?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, akit egy nála jóval kisebb pasi vett el feleségül. Kicsit furán nézmek ki egymás mellett: jó kis testes csaj, pici pasi...

Én is husi vagyok és jó magas is, 184 cm. Nem tudok elképzelni magam mellett egy ilyen pici pasit. Ezt persze minden előítélet nélkül mondom, bocsi ha valakit esetleg megbántok ezzel. Viszont szerintem abban egyet értünk, hogy enyhén szarul festenék egy 155 cm, vékony testalkatú csávóval...


2017. ápr. 5. 11:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
amúgy nem tudom mi a rákért lettem leszavazva, meg egyébként úgy mindenki de oké.
2017. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én nem szavaztalak le. Szerintem korrekt voltál. :)
2017. ápr. 7. 12:55
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert gyönyörűek.
2017. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!