Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves lány és 34 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány és 34 éves férfi között lehet hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én egy honap mulva töltöm a tizennyolcadik születésnapomat,a férfi a tanárom(se feleség se gyerek) aki már kilencedik óta tanít. Első látásra beleszerettem,de ezt csak most fogom neki bevallani. A jelekből alapján amiket az évek során tapasztaltam,neki se vagyok közömbös. Nagyon sok mindenben hasonlitunk mindketten imádjuk a túrázást,a művészetet,a komoly zenét,verseket stb. Sokszor beszélgetünk és sok a közös témánk. Nagyon vonzódunk egymáshoz,nem csak szexuális vonalon. Persze ezt meg egyikunk se mondta ki,de mivel már leérettségiztem és hivatalosan nem a tanárom ezért már semmi akadálya a dolognak. Szerintetek lehetne ebböl teljesértékű párkapcsolat a jövőben? Tapasztalatokat/saját történeteket is irhattok. A rosszindulatúak meg kiméljenek.

2017. ápr. 5. 19:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A jelek**
2017. ápr. 5. 19:16
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Az általános tapasztalat azt mutatja, hogy az ilyen nagy korkülönbséggel élő párok nem maradnak sokáig együtt, kivételek mindig vannak, hogy messzire ne menjek, a saját esetem? 13 év a korkülönbség, lassan betöltöm azt a kort, amennyi a férjem volt a megismerkedésünkkor.
2017. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem adok sokat nektek. Gyerek vagy még.
2017. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Majdnem dupla annyi idős a férfi, majdnem az apád is lehetne.

Nincs a korosztályodban elég szingli srác? Józan paraszti ésszel, szerinted, egy 34 éves érett férfi, aki már jóval több mindent tapasztalt mint te, mire kellenél neki?

Friss pipihusi, az kell neki, más nem.


Bocsi, de nem lesz hosszútávú kapcsolat.

2017. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez rajtatok múlik.


Amúgy te is tetszel neki? Azért ne éld bele magad nagyon, várd meg, hogy ő hogy reagál erre.

2017. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Írd le a jeleket, akár privátban is. Lehet, hogy csak te értelmezted félre, aztán csak nagy égés, sírás lesz a vége.

Különben köztem és párom közt 12 év van. Vannak vitáink, de azért jól kijövünk.

2017. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
A pasi 16 évvel idősebb Nálad. Azt sem lehet mondani, hogy az apád lehetne, mert nem 16 évesen jellemző, hogy apák lesznek a fiúkból. Kalandnak jó lehet, ha hasonó az érdeklődésetek. A hosszabb táv majd kialakul. Van olyan ismerős pár, ahol ennél nagyobb korkülönbség van és működik.
2017. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Én egy honap mulva töltöm a tizennyolcadik születésnapomat...


hogy csináltad, hogy már leérettségiztél, de még nem vagy nagykorú?

ha tavaly május-júniusban érettségiztél, akkor még 16-17 voltál.

szerintem te még ott tanulsz, különben nem problémáznál azon, hogyan gyere össze vele.

2017. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Gond nélkül lehet
2017. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Pedró Domingó szinre lép! Szánalmas a faszi ha bele megy. Én 29 vagyok min 22 legyen a párom. ALSÓHANGON! A fizetnének se kezdenék egy 18 évessel.... Üdvözlöm Don Pedrót!!!
2017. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!