Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan párkapcsolat ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan párkapcsolat ahol hosszú évekig nem alszik ki a 'tűz'? Hogy még 1 év után is képesek vonzódni és kívánni egymást, és nem csak unalomból szeretkeznek?

Figyelt kérdés

Mindig ezt hallom ismerősi körömben, jaj szakítottak , mert már unták egymást, rájöttek, hogy nem voltak egymásnak valóak stb.


hogy lehet egyáltalán megtartani azt a bizonyos szikrát, ami életben tartja a kapcsolatot?

Minden kapcsolat egy idő után unalmassá válik, törvényszerű, vagy tényleg túl kell lépni?Sokan nem oldják meg inkább hátrálnak és szakítanak, mintsem a problémát megoldják. Miért van ez így?


bocs a sok kérdésért, kíváncsi vagyok ,hogy Ti hogyan gondoljátok.



2013. dec. 30. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én azok sorába tartozok, akik próbálják megoldani, de ehhez mind a két félre szükség lenne, hiába harcolsz, ha a másik inkább lemond rólad és továbbáll.


Nehéz az élet, furcsa az emberek felfogása, de talán egyszer találkozok egy olyan lánnyal, aki szintén így gondolkozik, és lehet vele jövőt építeni, és megoldani és áthidalni a mélypontokat. Aki elmondja a problémáit és nem a szőnyeg alá söpri...

2013. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen van :)
2013. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta boldog párkapcsolatban élek, és állíthatom, hogy a tűz nálunk nem aludt ki, remélem sosem fog.. Naná, hogy vágyom rá! Amúgy, ha van a kapcsolatban egy kis távolság, egy kis hiány, szerelem, amíg az apró kis csókoknak is tudunk örülni, és átérezni minden ölelést, addig biztosan nem lesz unalmas. A problémákról csak annyit, ha egy hónap után meg lehet oldani őket, akkor 1 év vagy 10 év után is meg lehet oldani. Én nem támogatom azt, hogy ne keressünk megoldást, hanem szakítsunk. De ugyanakkor azzal is egyetértek, hogy van ahol nincs más megoldás. 24/L
2013. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Más kérdés az, ha egy pár tényleg nem illik össze (nagyon sokan ugranak bele úgy kapcsolatba, hogy csak legyen valaki, és nem vesznek tudomást a nyilvánvaló különbözőségekről). Ilyenkor igenis lépni kell (persze az ideális az lenne, ha már eleve megfontoltan kezdenénk kapcsolatokba, csak nehezen kivitelezhető).

A problémák megoldása inkább hosszabb távú kapcsolatokban kivitelezhető, amikor a kapcsolat már kiállta az első szakítópróbákat (másfél-három év után). Egy év alatt még épp csak megismerik egymást a felek... Ez olyan, mint a próbaidő a munkahelyen: bármelyik fél különösebb indoklás nélkül meggondolhatja magát!

2013. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első igazi párkapcsolatomban vagyok, szóval nem akarok ebbe mélyebben belemenni, még nem tudhatom, mit hoz a jövő. De azt biztosan állíthatom, hogy még mindig kívánom a párom, és ő is engem, pedig már eltelt másfél év. Szerintem nem olyan kivitelezhetetlen, hogy 1 év után ne unalomból szexeljünk.
2013. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogyan kel csinálni...

De egy év után még annyira friss volt a kapcsolat, akkor döntöttük el hogy költözünk...stb..

Most 5 éve vagyunk együtt...unalomból sosem szexeltünk, muszájból sem...

Sőt a szikra is megvan..

Pont az elmúlt héten volt, hogy 3 őra alvás után várt ránk 6-20 h ig meló...10 kor ágyban hullafáradtan átfagyva, izomgörccsel, mert fizikai szoatlan munka volt.

Közeledik a férjem...mondom, mi lenne ha ezt reggel folytatnánk..

Azt mondja..naaaaah..2 csók, és több se kellet nekem, már én voltam bezsongva.. Alig bebólintttam utána, érzem hogy simogat újra..

És megint..

Persze ez nem szokatlan, csak próbálok rávilágítani,hogy 1 év után nem normalis, hogy valaki megunja a másikat, ha mi 5 év után hullla fáradtan sem..

Akkor ők nem voltak megfelelő pár egymásnak...

Szertem ez a titka, de majd 10 év múva memond ...

26/n

2013. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok együtt régóta a férjemmel , csak 3,5 éve. 2 éve házasodtunk össze. Nálunk nem aludt ki a tűz egyáltalán. Olyan szerelmesek vagyunk, mint az elején, és ez a vágyra is vonatkozik.


Lehet, nálunk azért van így mert tényleg egymás lelki társai vagyunk. Neki első voltam mindenben... kapcsolat, csók, szex, szerelem, házasság.


Nekem pedig ugyan már volt tapasztalatom a szexben és a kapcsolatokban is, viszont igazi szerelmem ő az első, és egyetlen, és abban is, hogy életemben először orgazmust is átélhettem:D vele....soha senki mással nem volt benne részem....csak vele.


Sem ő, sem én nem tudjuk elképzelni hogy a szerelem érzése elmúlhat, vagy megunjuk egymást...mindketten úgy gondoljuk, hogy ilyen dolgok, igazi szerelemnél nem fordulnak elő, max fellángolásnál múlnak el.....amikor nincsenek igazi érzések.


27/N

2013. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az utolsót nagyon jo volt olvasni, orulok, hogy megtalaltatok a parotokat! Azt kivankm maradjon is igy!
2013. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem most lett vége új évkor a kapcsoaltomnak. egyébként minden jól működött csak feltettem neki a kérdést hogy van e valami problémája velem. azt mondta nincs de kihúztam belőle, hogy már nem érzi azt a tüzet mint az elején. így hát vége lett. amikor rákérdeztem hogy van e még esély h helyre jövünk, azt mondta szerinte nem, nem tudja mi lsez még. utána meg teljesen az ellenkezőjét mondta,h még valamikor lehetünk egy pár. ha gonolod írj rám privátban, mert érdekel a téma. 24/L
2014. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Sem ő, sem én nem tudjuk elképzelni hogy a szerelem érzése elmúlhat, vagy megunjuk egymást..."

Na, itt szokott az ember hátradőlni, hogy itt neki nincs dolga, hiszen a szerelem mindent megold.

Ez nem igaz. A legszentebb szerelemért is tenni kell, minden nap dolgozni rajta, és akkor nagyon hosszú ideig képes lobogni. 16 éve élek a második feleségemmel, de még így, 50-en túl is lobogunk. Igaz, a szex az utólsó két évben heti egyre redukálódott, de ez nem az unalomtól történt így.

2014. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!