Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szeretem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretem de kezet emelt rám?

Figyelt kérdés

23/L


a barátom 6 èvvel idősebb nálam, minden tökèletes, kivève egy dolgot: nagyon fèltèkeny. a múltkor megpofozott elèg rendesen, aztán valahogy visszaèdesgetett magához, bocsánatot kèrt meg minden.nagyon szeretem , nem tudom otthagyni, ès ő is szinte rajongásig szeret, innen jön sajnos ez a túlzott fèltèkenysèg is.az volt a bűnöm egyèbkènt amièrt megvert, hogy egy buliban beszèlgettem egy sráccal aki egy règi ismerősöm.kèrlek próbáljatok megèrteni tènyleg nagyon szeretem, de nem akarom hogy mègegyszer megverjen. nyílván nem az alapján döntök hogy idegenek mit mondanak, de èrdekel az emberek vèlemènye, ill. ha valaki volt ilyen helyzetben neadjisten akkor hogyan oldotta meg?


2017. ápr. 6. 20:42
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
77%

Kit érdekel, hogy szereted-e? Szánalmas vagy, ha ilyen embert szeretsz. Épeszű ember nem fog megérteni. Minek írsz egyáltalán kérdést?

Milyen megoldást vársz? Csináld csicska, szolga módra, amit mond, ne merészelj beszélgetni semmilyen ismerősöddel, és akkor hátha nem ver meg... talán. :D

Önsorsrontó idióta liba vagy, a te fajtád miatt hiszik az önbecsüléssel rendelkző, intelligens nőkről is, hogy nekik is a húgyagyú bunkók kellenek.

2017. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
ó köszönöm ez sokat segített
2017. ápr. 6. 20:49
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, de borzasztó gyorsan. Ha ENNYI MIATT felpofozott akkor ebből igen nagy problémák lesznek a jövőben is. Vagy nem beszélhetsz egyetlen hímneművel se. Habár aztán meg kitalálja akkor, rád fog fogni olyanokat amiket nem követtél el. Már bocsánat de sz.ard le hogy szereted, az ilyennel nem szabad együtt lenni. És voltam ilyennel igen, de mondjuk ő nem ütött meg csak megrángatta pl a kezem meg fellökött (az ágyra igaz, de azért rendesen odab.szott), ugyanemiatt, féltékenység.. nem szabad ezzel együtt lenni, higgy nekem, a saját testi épséged miatt se meg amiatt se hogy ez hosszú távon nem fog működni, gondolj már bele, lesznek férfi kollégáid, főnököd esetleg, most akkor senkivel se fogsz szóbaállni? Mert hidd el később már nem csak az ismerős lesz a probléma, hanem az is ha meg mersz nézni egy férfit a buszon... (tapasztalat..)
2017. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha önvédelmet tanulnál és visszavernéd. Talán. De szerintem is inkább szakíts.
2017. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
de más nem olyan mint ő, nem tudom elkèpzelni mással. azon gondolkoztam, hogy beszèlek vele, hogy ha mèg egy ilyen lesz akkor befejeztük! hátha akkor elgondolkodik
2017. ápr. 6. 20:54
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Meneküléssel, mert az ilyen beteg embertől csak azt lehet csinálni. De szerintem neked ez a pont valahol ott fog eljönni, amikor rád mosolyog a zöldség, meg ezt látván belecsapja a fejedet a falba. Majd, ha vér fog folyni talán neked is eljut valami az agyadig...


...ha addig nem tapossa ki azt is.

2017. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
91%
Megérdemled!
2017. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
*zöldséges meg az autocorrect, na. De érthető.
2017. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
most is vèrzett az orrom a pofontól
2017. ápr. 6. 20:56
 10/48 anonim ***** válasza:
96%

"de más nem olyan mint ő,"


ismered a Föld lakosságának minden emberét?


persze, hogy nem olyan mint ő, mert a normális férfi NEM üti meg a párját!


egyébként ha vele maradsz, akkor megérdemled hogy következőleg is megüssön téged.


ha ő maga nem akar változni, akkor te hiába utasítgatod, hogy ha még egyszer, akkor vége... azt hiszed, hogy érdekli, lesz..rja.

2017. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!