Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek randin egy lányt se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek randin egy lányt se megcsókolni, se megfogni a kezét, se átkarolni a derekát vagy magamhoz húzni, megölelni, pedig épp emiatt volt már lány, aki a szemembe vágta, hogy miért nem mutatom ki tettekkel is, ha szeretem, miért csak leírni merem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja idáig oksa, de mi a kérdés, tesa?
2012. okt. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
kockáztass, aki mer az nyer
2012. okt. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp erre gondoltam én is, de nagyon parázok, most is lesz randim, ha minden igaz a héten és nem szeretném elszúrni, jó lenne legalább megölelgetni, de legjobb a csók lenne, bár lehet túl gyors lennék és akkor meg az lenne a baj.
2012. okt. 9. 01:20
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem húzod meg őket az első randin akkor lúzernek fognak tartani tehát ezen változtass
2012. okt. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először csak a kezét fogjad. Ne engedd el. Aztán állj elé és nézz a szemébe, A többi megy magától. Ne arra gondolj, hogy mi fog történni, hanem, hogy mit szeretnél.
2012. okt. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy melyik lánnyal meddig lehet elmenni az első randin,eléggé változó.Erre neked kell ráérezned.De mindíg egy kicsit többet akarj,mint kevesebbet.Ezt már csak magad miatt is így tedd,és akkor a randi után nem fogod azt érezni,hogy töketlen voltál.Elrontani meg úgysem fogod.Legfeljebb azt mondja a lány,hogy egy kicsit lassabban nyomulj.
2012. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem első randin sok a csók:) De ha nem érsz hozzá, úgy érezheti nem érdekel téged. Miközben sétáltok fogd meg a derekát, a randi végén öleld meg vagy ha leültök egy padra, a combját is megfoghatod.
2012. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!