Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene most gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most gondoljak szerintetek?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Rákérdeztem, hogy érez e irántam valamit, legalábbis puszta kedvelésnek kívül többet. Azt írta, hogy még korai erről beszélnünk és még semmit se tud.

Ti mit gondoltok erről? Nektek hogy esne?



2017. ápr. 9. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég rosszul
2017. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó vagy neki dugni és ennyi. Részemről nem is értem, hogy miért jönnek össze úgy emberek, hogy nem éreznek egymás iránt semmit. Akit szeretek, azzal járok. Akit nem, azzal nem. Ilyen egyszerű.
2017. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mégis hogy kell érteni azt, hogy együtt vagytok, ha azt se tudjátok hogy mi van köztetek?
2017. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyukám, így jártál..

Összejöttél egy faszival, aki még ahhoz is hülye, hogy hazudjon

2017. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jujj hat ez nekem borzasztoan esne :'( minek jottetek ossze? Nem lett volna szabad, meg kellett volna egymast ismerni es tisztazni a dolgokat... sztem te ennel oszintebb pasit erdemelnel :/

13L

2017. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 hónap.

Sokaknak fél év sem elég szerelem kialakulásához.

Ez sok mindentől függ.

Neki még kell idő.

2017. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!