Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan nőről, aki egyből hisztizik, ha a párja nélküle megy a barátaival nyaralni, bulizni? Pedig ezeket együtt is szokták csinálni? A srác meg emiatt nem megy.

Figyelt kérdés

Nő 32


Fgi 28



#Shhssh
2017. ápr. 11. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos pont ez a sablon az 30-as pólyás "férfiaknál" is. Bár azért jobban megvizsgálnám a helyzetet, mert van olyan is, hogy a srác nagyon komolytalan a párkapcsolatban/házasságban.
2017. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Kinek mi fér bele egy kapcsolatba. Én nem lennék olyan emberrel, akinek problémát okoz az, ha elmegyek néha a barátaimmal nyaralni (évente 1-2 alkalommal előfordul) vagy valamilyen programra (pl. koncertre, fesztiválra, színházba, moziba, vagy csak beülni valahová, bulizni nem szeretek, legalábbis a klasszikus értelemben vett szórakozóhelyeket utálom). A férjem se jött volna össze velem, vagy legalábbis már tuti nem lennénk együtt, ha ez gondot okozna számomra, ő is ugyanúgy eljár néha a barátaival, ahogy én. Szóval kinek mi.


Olyannal se lennék, aki hisztivel akarja érvényesíteni az akaratát, megvan erről a véleményem. De a srácot annyira nem zavarhatja, ha még mindig ezzel a nővel van..

2017. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Mi az hogy hisztizik?

Szarul esik neki. Van ilyen.

Ki mire vágyik egy párkapcsolatban, mik a határok, szabályok? Egyénenként változó.


Pl. nekem nincsen igényem arra hogy a családom, párom nélkül menjek pl. nyaralni.

És ez rosszul is esne a páromtól ha ezzel állna elő.


Ez rossz érzés lehet mindkettőtöknek.

2017. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Kb. ugyanaz, mint azokról a férfiaktól, akik ezt a viselkedést eltűrik. Nem pozítív, maradjunk annyiban.
2017. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Az, ha nélkülem bulizik, lóg a barátaival, szerintem teljesen természetes. Nem bírom, amikor párok folyton egymás seggében vannak, és nem képesek külön időt tölteni. Ha meg még is, akkor is fél óránként hívogatják egymást. Ezt sosem értettem. Nekem is igényem van rá, hogy külön is töltsek időt.

A nyaralás lehet fura, de helyzet és kapcsolatfüggő. Nekem még nem volt ilyen, de szerintem nem zavarna, ha mondjuk van egy baráti köre, akikkel mindig együtt lemennek évente egyszer párok nélkül mondjuk hülyülni a Balatonra. Nálam belefér. Persze, akkor nekem is legyen megengedve ugyan ez.

2017. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gyerekkori barátról van szó.Nyáron mennénk a Velencei tóhoz 4 napra. Erre a leányzó behisztizett,merthogy ő nem lesz ott. Nem tudjuk mi a baja( a gyereket nem igazán érdekli) ,de valszeg az,hogy fél5ékeny. Szerintem becsicskult...
2017. ápr. 11. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőt én kiraknám. Ez nem normális.
2017. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nő zsarol, játszmázik

[link]


A pasi meg hülye, hogy belemegy a kis játékába...


Kompromisszumra kéne jutni. A srác egy extrovertált személyiség, akinek szüksége van a bulikra, kimozdulásra, stb... de azért kevés az infó, hogy ilyent ki lehessen jelenteni :)

2017. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!