Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, 'tulelheto'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, 'tulelheto' igy egy nyar?

Figyelt kérdés

A párommal nemrég óta vagyunk együtt, összesen ket hónapja, mindketten egyetemisták vagyunk, o bulizosabb típus es ez persze elmondása szerint nyaron se lesz másképp. Állandóan szervezi a programokat, Balaton Sound, party nyaralás egy nagyobb ismeretlen csapattal (természetesen baratokkal megy oda is csak lesznek idegenek), Balatoni nyaralás es bulik minden mennyiségben. Néha megremiszt mikor ezeket igy közli, hogy ide meg oda vett jegyet. Nekem is szokta mondani, hogyha szeretnek mehetek veluk (pl. Balaton Sound), de nekem sajnos nincs ennyi penzem es nyaron dolgozni szeretnek inkabb, plusz a barátait sem ismerem meg, nem egy a társaságunk. Bízom a paromban abszolút, csak néha ha belegondolok mi lesz itt megremulok, hisz alig fogunk találkozni, ráadásul ehez aztán rengeteg bizalom kell, hogy tulajdonképp azert nem fogunk találkozni, mert o itt es ott bulizik (mas városban, sot mas országban). Nem várhatók el tőle, hogy egesz nyaron velem legyen ezért nem mondok ezekre semmit, nem ellenzem, hisz nem vagyok az anyja, de azert kicsit felek. Szerintetek tulelheto igy a nyar a kapcsolatunkban? Mi a véleményetek erről a dologról, jol cselekszem hogy belenyugszom, vagy tennem kene valamit? Természetesen en is tervezek bulizni, de azert nem állandóan, es nem fogok emiatt utazni, Balaton Soundra is maximum egy napra tudok menni.


Köszönöm előre is a valaszokat!



2017. ápr. 19. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt mondom,

de szerintem elhidegültök egymástól.

Egyrészt friss még a kapcsolat, így a közös múlt sem köt, másrészt ő elég inger gazdag környezetbe tervez menni, na meg ha ő ennyit költ, de meg dolgozni akarsz, az anyagi helyzetetek között is van különbség. Így - hacsak nem hív meg - sok helyre nem tudsz elmenni, ami neki természetes.


Innentől jön a szubjektív része a dolognak: mondjuk nekem semmiféle partyarc pasi nem kéne, annyi szent.


21/L

2017. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Anyagi helyzetben nincs sok különbség, ha akarnék elmehetnek, de en nem szeretek ilyen dolgokra ennyi pénzt elkölteni (például Sound bérlet 40 ezert, nekem egy kicsit túlzás, o meg ezekre spórolt eddig).

Köszönöm mindenesetre a valaszod, remelem azert nem igy lesz :)

2017. ápr. 19. 13:09
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Éretlen, tiniszerelem ez, nem várnék sokat ettől
2017. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Nekem 2 dolog van, ami neccessé teszi ezt a kapcsolatot:

1. A két hónapos kapcsolat, elég friss, tehát még nem hiszem, hogy kialakult benne olyan nagy kötődés, és nem is efelé akar haladni láthatóan (buli fontosabb, mint te valljuk be)

2. Szerintem alapból nem illetek össze: tücsök és a hangya, tök különbözőek vagytok, ez hosszútávon sem fog működni


3. és egy bónusz meglátás: ha ennyi pénze van, miért nem visz el téged programokra (közös, kettesben..) szóval nem találja az egyensúlyt az önmegvalósítás és a párkapcsolatban létezés között.

2017. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

egyáltalán nem biztos, hogy éretlen szerelem ez.


egyszerűen mások az életvitelbeli és értékpreferenciák.


a párod hedonista, extrovertált, a posztmodern értékeket helyezi előre (szabadság, utazás, zene, az élet élvezete), akinek fontos a nagy társaság, a jó zene, kikapcsolódás, és hajlandó erre áldozni pénzt, időt.


lehet, hogy nála ez nem csupán hobbi, de státuszszimbólum is: megengedheti magának, hogy belföldön és külföldön, a nyugat-európai fiatalokhoz hasonló "fesztivál-életet" éljen.


a te értékrendedben a takarékosság, a matéria a fontosabb, megnézed, hogy mire költöd a pénzt, spórolsz, dolgozol... és introvertáltabb vagy.


ezt kell összehangolni a jövőben.

2017. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az előttem szóló véleményét osztom, azzal, hogy egy 2 hónapos kapcsolatban még nagyon fontos a sok közös program, azonos érdeklődési körök, mert az mélyíti a kapcsolatot...a személyiségetek különbözőségében kell kompromisszum....
2017. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, azonban sok dologgal nem tudok egyetérteni. Mind azt mondjatok mennyire különbözőek vagyunk, holott ez pont nem igaz, ezért is vagyok vele nagyon boldog mert végre talaltam valakit aki szabad szellemű, nem ugy mint az előző kapcsolataimban ahol egyszer sem mehettem bulizni, mert az gyerekes stb. En is szeretek eljárni, szoktam is, nyaron meg többet fogok, a munka mellett persze. O is fog dolgozni, de nem egesz nyaron. A pénzbeli dolgokat kicsit másképp fogjuk fel, hogy ki mire költi, de mindenki a saját pénzéből azt csinál amit szeretne. Ja egyébként itt hozzátenném, hogy nem fogom megkérni hogy fizesse ki nekem is az utam valahova, meg ha o felajanlana se fogadnam el, hat mi ez :D Folyton itt olvasom gyakorin hogy a lányok a pénzük miatt vannak a fiukkal es meg itt is erre buzditanak.

Szerintem egy kapcsolatban fontos, hogy mindket félnek legyen külön szórakozása is, egyikünk sem a híve a folytonos egyuttletnek, nyilván nyaron is fogunk találkozni, csak nem olyan sokat. Ezért érdekelt, hogy tulelheto e, ha esetleg tényleg igy alakul ahogy mondta. Köszönöm a valaszokat, varok meg! :)

2017. ápr. 19. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
balatonsound meg a zene.Ha-ha jó vicc
2017. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak azért írtam, hogy szerintem nem illetek össze, mert úgy fogalmaztál, hogy. túlélhető..meg..megrémiszt,, stb. Szerintem egy ilyen kevés ideje indult kapcsolatban fontos, hogy időt töltsetek együtt. Szerintem megcáfolod (becsapod) önmagad a kommentedben írtakkal. Hogy te is szereted az ilyen sokat külön levős, külön bulizós, külön mindenes kapcsolatokat... De te tudod.. (ha annyira szeretnéd, nem írtad volna ki a kérdést)
2017. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pedig szeretem ezt, de ettől meg megremiszt, szerintem mindenkivel ez lenne egy ilyen helyzetben. :D De azert köszönöm a valaszod!
2017. ápr. 19. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!