Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ti mit tennétek a helyemben? (Story lent)

Figyelt kérdés

Szóval 1 éve interneten ismerkedtem meg egy sráccal, akivel nagyon egy húron pendültünk és azt mondtuk hogy ezt most hívjuk kapcsolatnak. Nevezzük most őt "A"-nak. Mivel egyikőnk sem gazdag, és ő a világ másik oldalán lakik, még nem tudtunk találkozni, de most úgy néz ki, hogy pár hónap múlva ide fog utazni miattam. Hihetetlenül aranyos fiú, nagyon érzékeny és már annyira ismerjük egymást hogy szinte mindig előre tudjuk mit gondol a másik. Amióta ismerem, úgy érzem, hozzám tartozik. Viszont nagy a távolság, és kicsit zavar, hogy nem akar rendes munkát (zenész akar lenni, ami szép, de keveseknek jön össze), illetve nagyon rá van kattanva a drog témára, amit én nem támogatok.


És ott van ez a másik srác is, "B", aki a legközelebbi baráti társaságom egyik tagja. Eleinte csak úgy néztem rá mint bármelyik másik haverra, de egy idő után megváltoztak a dolgok és azon kaptam magam hogy kalapál a szívem ha rá gondolok és minden alkalommal mikor meglátom, úgy érzem hogy legszívesebben lefesteném (tudom, nyálas). Ő minden, ami a fent említett fiúban nincs meg. Viszont ő valaki mást szeret, olyan valakit, akit nem kaphat meg, és aki szerintem -és a közös barátaink szerint is- csak kihasználja.


Nem tudom, mi legyen. Sosem gondoltam volna hogy ilyen helyzetbe kerülök és rosszul érzem magam miatta. Attól félek hogy ha "B"-t választom, "A"-nak összetöröm a szívét, viszont az is lehet hogy nem is szeretem "B"-t, és ez csak egy "fellángolás", ami majd elmúlik. Ezen felül "A" volt az, aki kihozott a depressziómból, mikor nehéz helyzetben voltam. A barátaim nagyon össze akarnak boronálni "B"-vel, viszont úgy érzem hogy ő túl jó hozzám. Ráadásul simán lehet hogy visszautasít. "A" viszont rövidesen ide utazik, ami egy kisebb vagyonba kerül neki és nem akarom hogy a semmiért költsön ennyi pénzt, szóval ezt hamar el kéne dönteni.


Úgy érzem magam, mint egy buta ribi. T_T

19/L



2017. márc. 5. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

HA "B"-nek van barátnöje, akkor ne akarj bekeverni. Ha neki jó így, akkor mások véleménye lényegtelen.


Ha meg "A" drogozik, akkor jobb nem kezdeni vele, mert csak ráfizetsz.

2017. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogyan tud valaki egyszerre 2 ember iránt így érezni :D Szerintem egyik sem az "igazi" neked, különben nem vacillálnál köztük így, hogy még nem is történt köztetek semmi. Viszont: távkapcsolatba nem mennék bele olyan pasival, akinek normális munkája sincs és nem is akar. Halott ügy már az elején. Majd ha a sor úgy hozza, hogy egy városba kerültök akkor lehet valami, addig hagynám. B-nél próbálkoznék egy kicsit.
2017. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oh nem, "B"-nek nincs barátnője. Viszonzatlanul szeret valaki mást (aki valószínűleg visszaél a helyzettel).
2017. márc. 5. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha MÁST szeret, akkor neked nincs esélyed!
2017. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Bsráti körből amúgy sem célszerű párt választani főleg ha a csávó másért van oda. Gondolj bele milyen kínos lenne utána elmenni együtt valahova.
2017. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A-ra szavazok, de csak azért mert én is hozzá egészen hasonló helyzetben voltam (de nálam nem lett belőle semmi) :D
2017. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem B felejtos, mivel mast szeret.

A-val meg talalkozzatok. Lehet, eloben annyira nem fog tetszeni.

Neten keresztul mindenki maskent hat. Volt mar par randim netrol, hiaba beszelgettunk honapokig talalkozas elott, ugy ereztem, hogy szerelmes vagyok, de az elso talalkozasnal nagyot csalodtam!

Viszont, ha nem csalodsz a talalkozaskor, es o is ugyanugy erez, akkor tamogathatod a zenei karrierjeben. Biztos okos lany vagy es kitalalod hogyan!

A drogot pedig valahogy el kell erned, hogy letegye! Ha szeret teged szerintem valtozni fog. Az en parom is teljesen megvaltozott ertem es en is o erte! Most pedig egy szem kis csaladunk van mar tobb eve!

Szemely szeront nem hiszek abban, hogy kutyabol nem lesz szalonna stb stb... Mindenki megtud valtozni ha akar, csak azt kell elerned hogy akarjon!

Viszont ha te gyenge akaratu vagy, akkor hagyd ot is, mert konnyen belevihet a drogba!

2017. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Sztem vàlazd az A-t azért is mert a B egyrészt màst szeret és mint irtad az A kihoz a depressziobol felvidit és B mellett csak szendvednél mert azt éreznéd hogy mindig csak az örök 2.maradnàl én nem jönnék össze vele!Az ember fia lánya nem azért van egy kapcsolatban hogy folyton szendvedjen vagy sirjon !
2017. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!