Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy nem is érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem is érdeklem őt valójában?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem Badoon egy 20 éves, korombeli lánnyal. A legelején még javarészt egyből el is olvasta amit írtam neki, persze egyből bókolgatott is nekem pl.: "tőled majd fel vidulok." Stb... szöveggel. Tegnap találkoztunk pár napnyi írás, és egy videó hívás után. Eléggé nyomult is rám, adott ő magától szájra puszit. Azt állította, hogy én tökéletes vagyok neki. Viszont el csíptem véletlenül a mobiljában, hogy egy srác is szívvel volt be írva a Messengerben. Azt mondta, hogy már törölte is azt a nevet, és csak legjobb haver. Nem is keres úgy igazán, hiszen 3 napja is csak úgy le ment netről köszönés nélkül, és az SMS-emre ezt illetően nem is kaptam választ. Ma is én írtam rá. De azt bezzeg mondja, hogy legközelebb egyenesen hozzájuk megyünk, és nem enged haza engem.


Szerintetek mit kezdjek ezzel a helyzettel? Mit csináljak? A válaszokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 23. 19:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként főiskolára jár, bentlakásos.
2017. ápr. 23. 19:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak dugni akar? Nem csak a férfiak akarnak ilyet. :)
2017. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Állítása szerint 3 alkalommal volt kapcsolata ami 1 éves volt. Persze lehet, hogy kamu. Ha nem írok neki, órákig nem is jön életjel. Csak ha én írok rá..
2017. ápr. 23. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Dugni nem akarhat, max befogadni.
2017. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit kezdjek most vele? Vegyem be a leszarom tablettát?
2017. ápr. 23. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyet hanyagolni kell, dobbants! Figyelj a gyanús jelekre! Amit leírtál, ahhoz hasonló velem is történt. Ha nincs ló, jó a szamár is alapon volt velem, de közben badoozott. Kitettem a szűrét, mielőtt belemelegedtünk volna.


26/F

2017. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!