Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek valóban komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valóban komolyan gondolja? Szerethet engem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és megismertem egy férfit (32). Nem az életkor köztünk a legfeltűnőbb különbség.


Elég sportos, jóképű, jól öltözött. A családja elég jól állt/áll anyagilag így neki is megvolt a lehetősége arra, hogy szinte bármilyen foglalkozást választhasson. Sikeres, jól keres.

A mi családunk sincs rossz helyzetben, de azért messze nem élünk úgy, mint ők. Nem megyünk minden évben többször külföldi, világvárosokba nyaralni. Például a húga (22) meg a szülei az elmúlt egy évben voltak Párizsban, Isztambulban, Londonban, Berlinben. Mi ezt nem tudnánk megfizetni. Én is egyetemet fogok végezni, de közel sem lesz annyira jó beosztásom mint neki. Külsőmet tekintve, nem vagyok kövér, de van rajtam súlyfelesleg, ami ellen "küzdök", bár ez a szó nagyon nem jellemzi azt, ahogyan a dolgokhoz állok, mivel engem nem zavar, tudom hogy mi az ami nekem jól áll, nőies alkatom van, arányos a testem, ha nem is tökéletes.


A problémám az, hogy próbál közeledni felém ez a férfi, de én nagyon tartok attól, hogy csak be akar csapni. Ha már csak a külsőnket nézzük is. Én hetente 2-3x megyek fitnessterembe, ő meg vagy heti 5x edz. És akkor még az anyagiakról nem beszéltünk. Valami óriási hibája lehet, amiért nem egy "plázacica" típusú lány után fut? Egyébként ismerek lányokat, akiknek nagyon bejön.

Ma valahogyan ez számomra elképzelhetetlen, hogy valóban annyira tetszenék neki, amennyire próbálja bizonygatni. Egyébként nekem nagyon tetszik, de szinte az elérhetetlen kategóriába esik egyébként.


Nincsen kisebbségi komplexusom, csak hiszek abban, hogy van a zsák meg a foltja. Ti mit gondoltok erről?



2017. ápr. 23. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Anyagias vagy, ne tedd a szépet:)
2017. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

34 éves vagyok, én sem a plázacicák után futkosok, pedig nekem is megvan a külsőm, egzisztenciám, hogy nekik bejöjjek.

Miért baj az, ha valaki meglát benned valamit és megtetszel neki?

Miért kell minden mögött valami rosszat feltételezni?

2017. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod! ;)
2017. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy honnan ismered? Ha netről és még nem találkoztatok, akkor elég necces történet valóban. De ha már sokszor láttad élőben is, akkor szerintem hagyd hogy elvigyen vacsorázni és kérdezd meg tőle ugyanezt. Csak nehogy pszichopata legyen!
2017. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!