Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban lehet szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lehet szerelmes egy srác nálánál 14 évvel idősebb nőbe?

Figyelt kérdés
A fiú 21 éves, állítása szerint belém szeretett. Elég sok jel erre is utal. Szinte naponta hív vagy ír. Randizni is szeretett volna, de ezt mindig finoman elutasítottam. Genetikailag szerencsés vagyok és a sportnak köszönhetően is letagadhatok pár évet, fiatalosan élek. 26-28 évesnek szoktak nézni, de ez csak a kinézet...Lehet-e így valóban szerelmes belém? Nem szeretném megbántani őt, mert elég érzékeny fiú, de részemről max. csak valamilyen barátság-félét tudok vele elképzelni, erre már céloztam neki többször is.

2017. márc. 12. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet. Mi ebben olyan meglepő? Az első szerelmem is kb ennyivel volt idősebb. És fülig szerelmes voltam belé.
2017. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 icu75 ***** válasza:
49%
Szerintem ez csak rajongás. Fiatal fiúknál/lányoknál igen erős tud lenni. Ne gondold többnek, fogalmuk nincs a szerelemről.
2017. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az ilyen válaszolókat mint a 2-es....mindent tudnak és általánosítanak 1000-el..szánalom.

Egy 21 éves nem lehet szerelmes?A szerelem korhoz van kötve?


A kérdésre válaszolva:Persze,lehet szerelem minden további nélkül.

2017. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, ismerek is ilyen párt, meg hallottam már több esetről is.
2017. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2017. márc. 12. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez segít, igen, természetesen. Ez nincs korosztályhoz kötve, könyörgöm!


26 vagyok, a párom pedig épp most töltötte a negyvenet. Jó párost alkotunk, több, mint fél éve!


Igaz én azért nem srác vagyok már, zavar ha lefiúznak, sért. Nem az a fajta vagyok, aki nem vehető komolyan. Szerencsére a párom is férfiként néz rám és jól megvagyunk.


Viszont ha nem tudsz vele semmit elképzelni, ne barátkozz vele. Pár évvel korábban egy szintén ennyivel idősebb nő szintén ezzel a baromsággal húzta az agyamat és lelkileg teljesen padlóra tett a hülye barátkozásával. Ha nem akarsz semmit, küldd el kerek-perec, sokkal könnyebb lesz neki is. Még ha jól is esik, hogy esetleg rajong érted.


26/F

2017. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. A szerelem minden felülír. De ritka dolog.


Neked ez azért nehéz, mert más élet fázisban vagytok. Főleg, ha nincs még gyereked és akarsz.

2017. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallottam egy sztorit, 17 éves fiú és 60 fölötti hölgy szerelmesek lettek egymásba; a néni idővel hát elment, a srácra ráhagyta a dolgait, a pasi még egy párszor próbálkozott ismerkedni, most sincs még 30 , de már felhagyott a párkereséssel, mert azt mondja, hogy már rájött, hogy senkivel nem lesz olyan jó, mint ővele volt.
2017. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2018. nov. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!