Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit éreztek, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit éreztek, mikor szerelmesek vagytok valakibe? Egyáltalán, hogy lesztek szerelmesek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod kitalálni: pont mint a fiúk!
2017. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem okos válasz. A fiúk és a lányok sokszor eltérően működnek. Nekem itt konkrétumok kellenek, nem halandzsák
2017. ápr. 25. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem itt konkrétumok kellenek, nem halandzsák



ez butuska megjegyzés volt.

kérdezd a költőket és a dalszövegírókat.


nincsenek konkrétumok, nincs recept, mindenki másképp éli meg.


és az előző válaszoló jól mondta: a szerelemnek nincs neme, ffi és nő szerelembe esése nem különbözik végletesen, azért szerelem, mert összehozza a feleket.


szerintem olvassál sokat, rád fér.

2017. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem fogjátok elhinni, de sokat olvasok. Rengeteget.Sőt, írok is. Rátok azonban rátok férne némi szövegértés. De legalább ne válaszoljatok arra, amit nem értetek. A kérdésem az előző két leányka kedvéért:Mi tetszik meg valakin, hogy beleszerettek? Nekem hiába mondja bki, hogy a szerelemnek nincs neme. Mindannyian akceptálhatjuk, hogy igenis van. A ffi gyakran a külsőt veszi szemügyre, aztán szeret bele a belsőbe is, a nők azonban e tekintetben reálisabban gondolkodnak. Mégis van egy dolog, ami megtetszik, egy tulajdonság, ami kiemelődik. Erre lettem VOLNA kiváncsi, de mivel látom, itt erkölcsi és etikai analfabéták válaszoltak, inkább hagyom az egészet. Nem vall ugyanis túlzott érzelmi intelligenciára sem pedig iq ra az, ha egy vadidegent, akit nem is ismertek, megítéltek, holott ti voltatok azok, akik mellényúltatok... Sajnos véleményem inreverzibilisen domináns, de legalább megvan rá a lehetőségem,hogy ezen kijelentéseket negligáljam... Mindegy, úgy tudjátok, mit mondok.
2017. ápr. 25. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudsz leirni egy - amugy tök felesleges idegen - szot helyesen, addig milyen iq-rol beszélsz? :D


Mellesleg hogy alakul ki? Meglátom, megtetszik, pont. Vigyorgok, ha beszélgetek vele (ez késöbb mosollyá szelidül), alig várom, hogy találkozzunk, ha hozzám ér, az elképesztöen jo érzés, a csókjátol forroság önt el mindenhol és lüktetni kezd a nemi szervem...

2017. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

inreverzibilisen domináns (...) negligáljam.


ejha! :))


kevésbé sznobul és kevésbé felvágósan szerintem nagyobb esélyed lenne az életben bármire.


nem attól okos valaki, ha telepakolja a fórumszövegét idegen szavakkal, attól csak tudálékosnak tűnik.


stilisztikailag kifogásolható, amiket írtál.


ha előre tudod a választ a kérdésedre, hogy márpedig mi a különbség, mi a fenének kérdezgetsz itt minket?

2017. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban értelmes lennél, akkor nem hisztizzél a tőled eltérő véleményen, hanem elgondolkodnál rajta. Sokat lehet így tanulni, hidd el, és az elég gagyi és szánalomra méltó, hogy felcsapod az idegen szavak szótárát, csak hogy azt mutasd, hogy te mennyire intellektuel vagy... No mindegy.

-------------------------------

Eddig tartott a személyes véleményem.


Ettől függetlenül- mivel engem is érdekelt a téma, és sokatis olvasgattam benne-, leírom a válaszomat is.


" A ffi gyakran a külsőt veszi szemügyre, aztán szeret bele a belsőbe is, a nők azonban e tekintetben reálisabban gondolkodnak. "


- Mit értesz "reális" alatt?

Valóban nincs kifejezetten nemre bontható különbség férfi-nói tekintetben aszerint, hogy melyik nem mi alapján esik szerelemre..


Mellesleg egy pszichológiai kutatásnál arra jutottak, hogy nem EGY db valami miatt leszel szerelmes.. Tehát nem egy dolgon múlik, hogy beleszeretsz-e valakit: az az nem CSAK a külsőn, és nem CSAK a belsőn, hanem legalább 6-7 dolgon. - Igen, jól olvasod, 6-7 elem van, ami alapján az emberek (nem tudatosan nyilván) de mérlegelnek és döntenek a szerelem mellett vagy ellen. - Igen, DÖNTENEK, de ezeknek nem vagyunk a tudatában.


Ugyanígy igaz ez arra is, hogy ha már szeretsz valakit, de mondjuk az az illető az idő alatt megváltozik veled kapcsolatban, vagy pl problémák merülnek fel ( akár külső, akár belső, tök mindegy, hiszen ez is csak EGY szempont), akkor is az ember MINDIG újraértékeli, és mérlegel: hogy ragaszkodsz-e még ehhez a szerelemhez, vagy már átbillent a mérleg a negatív irányba, és inkább már annyi rosszat ad neked, hogy nem éri meg azta kevés jót, amit ad. Így kezdődik az, amikor alább hagyod szeretni a másikat..

ÉS bizony a szerelmet minden nap, apróságokkal is, de fontos kimutatni, hogy ez az állapot fenntartható legyen, szóval gyakorlatilag minden nap döntünk: a szerelem mellett vagy ellen.


Nem emlékszem pontosan a 6-7 elemre, amik meghatározóak számunkra, de arra igen- és talán neke ditt jön a lényeg:

a 6-7 elem bár állandó, DE SZEMÉlYENKÉNT ELTÉRŐ PRIORITÁSBAN vannak. Ergo neked lehet, hogy a külső fontosabb, mint pl a jó humor.

Míg nekem, a humor az sokkal többet nyom a latba, mint a külső például.



És újra személyes vélemény végül:

abban mondjuk egyet értek, hogy általában a külső a pasiknak talán valóban fontosabb, mint a nőknek pl.

Hogy mondjak is valamit, nekem pl fontos szempont, hogy szerelmes tudjak lenni, a humor, hasonló gondolkodásmód( megtaláljuk a közös hangot), magabiztosság/határozottság, elköteleződés, és a külsőt is feltenném a listára azért.


Az egyetlen dolog, ami nélkül nincs szerelem, az a tisztelet: tehát azt nem tudom szeretni sem, akit nem tisztelek. - De ez megint csak nőre-férfire is igaz!

2017. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs az elgépelésekért, de sokáig tartott így is leírnom. :D
2017. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!