Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Törvényszerű, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű, ha a párom miattam hagyta el a családját, akkor engem is könnyen elhagy majd másért?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy házas férfival, 1 hónap randizgatás után otthagyta értem a családját. Mostanában a felesége mindig a nyakamra jár és azzal vagdalózi, ha őt 1 hónapért otthagyta újszülött babával, akkor majd engem is ott fog, ha már kicsi gyerekünk lesz... Ilyen törvényszerű lenne ez? L20
2017. ápr. 26. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

hát eléggé esélyes, mondjuk meg is érdemled és akkor áttudod majd érezni a feleség helyzetét...


24F

2017. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos.
2017. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem törvényszerű, de erkölcsi aggályok nyilván nem tartják majd vissza. Te is leszel 30 éves és akkor is lesznek 20 éves lányok :)
2017. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A felesége is 20 éves, nem emiatt volt
2017. ápr. 26. 12:27
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
1 hónap alatt? A pasi nem komplett, mellőled is hamar le fog pattani.
2017. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

"te is leszel 30."


Milyen 20 évesnek kell egy jozepkoru, házas pasi? Hihetetlen, a pasik mennyire elszálltak maguktól, és azt hiszik, 30-40 évesen is a 20 éves lányok álmai. Szánalmas.

2017. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Édesapám 6 év házasság után vált el, amikor én négy éves voltam és 15 éve a másik nővel van, vele is van két gyereke.


Amúgy "nem hagyott ott minket", otthon ott lakott tőlünk gyalog 10 percre, fizetett mindig rendesen és heti többször is láttam, néha nála aludtam, mentünk közös programokra, stb.

Felnőtt fejjel inkább azt látom, hogy anyukámnak volt/van olyan személyisége, ami kibírhatatlan hosszú távon sok férfi számára. A korral sem lehetett gond, akkor apa 33 volt, anya 27, az új barátnője 26.


22/N

2017. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Téged egy cseppet sem zavar, hogy a felesége és családja mellett veled randizgat? Veled is ezt fogja csinálni, de legyenek kétségeid
2017. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Kutyabol nem lesz szalonna, megerdemelned, o meg maradjon egy eletre egyedul. Az ilyen ferfiak semmik es azok a lanyok, akik azt hiszik megtudjak oket valtoztatni szanalmasak.
2017. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég nyilvánvaló, milyen fantasztikus jellem az embered, nyugodtan számíts tőle korrekt viselkedésre és gerinces problémamegoldásra, majd jól pofára esel te is, ahogy a felesége.
2017. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!