Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet olyankor tenni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyankor tenni ha családos emberbe szeretek bele és ő foglalkozni akar velem és azt mondja hogy otthagyná a családját ha jó minden?

Figyelt kérdés

Mi ilyenkor a helyes döntés?


Dobjam el magamtól a szerelmet azért hogy az elletarsanak jó legyen? Én miért nézzem őt?


Szerintem adok neki időt de ha azt látom hogy eszébe sincs otthagyni őt akkor befejezem vele hiaba szeretem.


Azt mondta nem szereti, látom rajta hogy kellek neki meg mondta is.


Az kivan zárva hogy csak a szex miatt akarna velem foglalkozni mert olyan pali hogy akármikor foghstna magának tíz not.

Ha csak szexre kellenek neki nem farasztana magát .


Szerintetek mit kéne tennem?


2017. febr. 2. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Az,hogy hagyd a francba és ha hiszel neki,vállald fel,hogy hülye voltál.Egyébként meg undorító,hogy megfordul a fejedben,hogy egy családos emberrel kikezdj.Mert ha nem tudnád, nem tehetnél róla,de így ugyanolyan visszataszító vagy,mint a pasasod.Megérdemlitek egymást!Drukkolok,hogy az asszony felkeressen és megtépjen, annak lenne építő jellege.
2017. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Teljes mértékben egyett értek az első hozzászólóval,szánalmas vagy Te is és a "pasid" is!!!
2017. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
En nekem is volt mar nos pasival dolgom de engem kikeszitett a buntudat, igy vegul szakitottam vele amikor mar ugyereztem tobbet erzek. Az eszembe sem jutott hogy miattam elhagyja a csaladjat. Utana is ostromolt kegyetlen volt de vegul megtalaltam egy tiszta kapcsolatban amit kerestem. O meg gondolom csalja tovabb a csaladjat minden kis nocskevel. Utolag belegondolva szanalmas volt az egesz. De en meg fiatal voltam es tapasztalatlan. Viszont orulok hogy a lelkiismeretem jo utra terelt vegul. Azt mondom hallgass a belso hangodra.
2017. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem foghatna akarmikor 10 not, mert nagyon sokan otthagynak, amint kiderul, hogy csalados. Epp ezert kell azt az egyet szediteni meg kamuzni neki, akit kifog.
2017. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vegulis eleg gerinctelen, de ha ilyen kell neked.
2017. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, eszében sincs ott hagyni a családját.

Gondolom, 20 körül lehetsz, és még mindent elhiszel :)

2017. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarná, már elhagyta volna tőled függetlenül a párját.

Nagyon naiv vagy...

2017. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyni kéne.Az ilyenek 99%-a hazudik.Jó neki a felesége,te meg csak arra kellesz.
2017. febr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hátha még hiszel a mesékben...
2017. febr. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2017. febr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!