Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is van aki ilyen gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki ilyen gyorsan es sokszor "szerelembe" esik? Ti hogy véditek ezt ki?

Figyelt kérdés
Sajnos én rekatíve elég gyakran esek szerelembe -komolyan szerelmes leszek nem csak annak mondom- és baromi gyorsan is kialakul ez nálam és olyan nehéz, ezt a másik elől eltitkolni vagy egyáltalán normálisan viselkedni vele, hogy össze is jöjjön a dolog. Ezt általában elrontom pedig nem nézek ki egyáltalán rosszul. Aki tudja miről beszélek biztosan érti, hogy milyen amikor a másik még csak éppen el kezdett valamicskét érezni irántad mondjuk vonzalmat szimpátiát stb te meg már full szerelmes vagy bele és úgy is viselkednél vele. Pedig az ilyen túl hamar túltolt érzelmek szinte mindenkit elijesztenek főleg mivel én férfinént domináns kéne hogy legyek nem pedig ilyen szivecskékkel járkálni a fejem körül meg állandóan romantikázni. És már szerintem nem is növök ki ebből.
2017. ápr. 29. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivédhetetlen, sok csalódással jár majd ez a fajta lelkialkat. Tapasztalat.
2017. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Egy felnőtt ember képes valamennyire befolyásolni az érzelmeit, fogd vissza magad, amíg kellően meg nem ismered a másikat, így kisebb lesz a koppanás.
2017. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is erre kényszerülök, hogy visszafogjam kicsit magam és hogy hűvösebb legyek vele. Nagyon lendületesen indult mindkettőnk részéről, majd most nála azt látom mintha megijedt volna vagy visszakozna tudatalatt. Szóval én visszavettem, hagyok neki bőven mozgásteret. Remélem jutunk majd valamire.
2017. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, elég idegesítő dolog és sok pasit ijesztek el ezzel :( Most is megismertem valakit, én már fülig szerelmes vagyok belé, szinte imádom, rajta meg még látszik hogy nagyon az elején van és még nem tudja, mit gondoljon.
2017. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!