Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka annak, hogy gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy gyorsan szerelembe esek? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Ha összeismerkedek egy lánnyal, aki nagyon tetszik és kedves velem, akkor szinte pár randi után beleszeretek. Nem értem miért van ez, nagyon sokszor estem már pofára emiatt, rengeteg csalódás is ért. Míg nem jövünk össze, simán tartom a távolságot, de ahogy elcsattant az első csók, mintha egy visszaszámláló indulna el, nagyon kevés idővel, nem tudok ellene tenni. Nem vagyok egyáltalán önbizalom hiányos, szüleimmel mindig nagyon jó kapcsolatom volt, szóval nem ez lehet a forrása. Elég érzékeny, bújós és szeretetigényes férfi vagyok (persze emellett férfiasan viselkedek, legalábbis igyekszem), de egyre jobban azt veszem észre, hogy ezek nem túl pozitív tulajdonságok.

Ha valakibe nem szeretek bele 2-3 találkozó után (főleg ha lefekszünk egymással), akkor utána már biztos nem leszek az. Az a gondom ezzel, hogy mire megismerem a lányt, már teljesen odáig vagyok, és persze kiderül, hogy mégsem illünk össze, ekkor meg már elég nehezen szakítunk (könnyen elérem, hogy a lány is belém szeressen), jön a se veled se nélküled állapot, majd a szakítás után a túl sokáig tartó rossz kedv. Hogy tudom "késeleltetni" a szerelembe esést? Lehet ezt egyáltalán, vagy ilyen vagyok, nincs mit tenni? Egyelőre nem tudom befolyásolni, és így nem tanulok a saját hibámból sem :(

27F



2015. aug. 14. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
gyerek agyad van barátom ,szerítem téged még a kutya se szeretett az életedben,most találtál egy lányt aki törödik veled és belézugtál
2015. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
azért lehet, mert kevés kapcsolatod volt eddig. Aztán hamar örülsz, mint majom a farkának. A rosszkedvre annyit tudnék tanácsolni, hogy legyen önbecsülésed. Te is ugyanolyan értékes vagy mint bárki. Senki sem jobb nálad vagy nálam, vagy nála. Ezt sosem szabad elfelejteni! Ezért ha nem jön össze, mert a másik úgy dönt nem, akkor csak xard le és keress mást aki jobban értékeli az értékes személyiségedet. Ennyi haver!
2015. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy épphogy folyamatosan kapcsolatban vagyok, rengeteg kapcsolatom volt már. Volt 2-3 éves és persze pár hónapos is; egyiknek vége, egy hónap múlva már mással vagyok.

Az viszont mindig igaz volt, hogy vagy egyből szerelmes leszek, vagy egyáltalán nem.

Az lehetséges, hogy nem adott lányokért vagyok oda, hanem magáért a szerelemérzésért?

2015. aug. 14. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
A szerelembe vagy szerelmes!Azt jelenti, hogy valaki nagyon szeretne szerelmes lenni, és ehhez neki csak egy alany kell, akibe beleláthatja azokat a tulajdonságokat, amelyekkel az "igazit" tudná elképzelni.
2015. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is ez lehet a gond. Mit lehet ez ellen tenni? Ne keressek folyamatosan baràtnõt, hanem legyek türelmes és egyedülàllò egy ideig?
2015. aug. 14. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Ott a jó válasz! ;) Ne félj egyedül lenni.
2015. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segìtséget :)
2015. aug. 14. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha megtaláltad a megoldást, kérlek mindenképpen írd meg, én ugyan ebben a cipőben járok. És sajnos nekem az egyedüllét sem segített, fél éve vagyok egyedül. Most jött egy srác és ugyanúgy puffneki, off nekem. És persze megint reménytelen, merthát miért ne.
2015. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne nyűglődj ezen, én is ilyen voltam. Kaland és kész. Aztán jött valaki, akiből nem szerettem ki 2 hét múlva sem :)


Nyugi, és élvezd, összefutsz azzal, aki tovább tart, mint két hét!

2015. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!