Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves nő és 47 éves férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves nő és 47 éves férfi?

Figyelt kérdés

Ez ma mennyire elfogadott? Mennyire nem? Ti megnéznétek az utcán, ha egy ilyen párt látnátok? Szerintetek lehet közöttük szerelem?

A nő egy átlag, divatos 22 éves, a férfi jól néz ki a korához képest, bár nyilván itt már nem lehet azt mondani, hogy nem látszik a kor különbség.

Szerintetek egy ilyen kapcsolat működhet hosszútávon?



2017. ápr. 30. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Működhet,ha mindkét fél tesz érte.
2017. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha a férfi elválik a feleségétől működhet.
2017. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Mit tartasz hosszú távnak? Ma, 2-3 éves kapcsolatra azt mondják, volt egy hosszú kapcsolatom. Ennyit kibír. Érezhetik is benne nagyon jól magukat. Házasság, gyerek, stb, na ilyet nem terveznék.
2017. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

1. Ha már ilyen kérdés felmerül benned akkor felejtős!!!

2. Apakomplexusod van. Milyen is a viszonyod az apukáddal?

3. Miért nem a korosztályodból válogatsz?

4. Nem fog működni, túl nagy az eltérés a két ember között.

2017. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 a 24 kisfarkas ***** válasza:
61%

Ilyen miatt mentünk szét nemrégiben.

Es tudod mire kell a fiatal csaj az ilyen 40eseknek?

Nem hosszú kapcsolatra elárulom.

Arra hogy testileg jo legyél nekik..

Benned van a fiatalság,szexi vonzó tűz,meg az hogy elhiszed neki a dolgokat mert idősebb tapasztaltabb alapon hallod tőle hogy te kivételes más lány vagy es veled akarna kapcsolatot.. A szexuális aktív tuzed ami vonzza meg hogy friss husi vagy a többi 35feletti nőkhöz képest..

És ne hogy azt hidd komolyan akarnak vmit. Max lefektetni. Meg szépen beszélni addig mig a mezes madzagtól be nem adod a derekad. En csak jot akartam.

Keress es talalsz majd korodhoz illő srácot! :)

2017. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan már! Még hogy csak 1-2 évre? Ez nem igaz! Ott van az élő példa, Vajna Bandi és a felesége. Hatalmas korkülönbség, és mégis, mióta együtt vannak, boldogságban. Olvastam az újságban. Abból is látom, hogy igaz, mert a férj hatalmas gyémántgyűrűt vett a kis feleségének. Hát akkor csak szereti már, szívszerelemmel!
2017. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Maradjunk annyiban, hogy a 47-es férfi szépen a tenyeréből fog etetni téged mert összehasonlíthatatlanul nagyobb előnyre tett szert emberismeret terén. :) Tanulni tanulhatsz tőle, szexuálisan izgalmas egy ilyen kapcsolat. Ne vedd halálosan komolyan ha tanácsolhatom.
2017. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Az idős pasik azért kezdnek nagyon fiatal nőkkel, mert kicsi vagy önbizalom hiányosak. Neked meg ugye nincs még egy apucira szükséged?!
2017. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyébként elképzelhető, hogy apakomplexusom van, mivel az előző barátom is 13 évvel volt idősebb. De én ezt annyira nem veszem komolyan, mivel annyi az egész, hogy idősebb pasikba leszek szerelmes. Egyébként apámmal egy felszínes, de egyébként jó kapcsolatom van, szóval lehet.

Aki a környezetemben ellenezte a dolgot, az azt hozta fel leginkább, hogy a legidősebb lány 8 évvel fiatalabb nálam. Nyilván ez tényleg annyira nem megszokott, de szerintem lényegtelen.

A kérdés azért fogalmazódott meg bennem, mert sokan támadnak emiatt.

2017. ápr. 30. 19:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy,nyilván dekoratív,villoghat veled,miközben te mindent elhiszel neki.Nincsenek kötöttségek,pár évig meg kibírja az élményekért cserébe,hogy elvisz ide-oda,egy kis tenger,egy kis kirándulás,aztán már a markában vagy.Te vagy a státuszszimbólum,a fiatal és szép barátnő.Aztán mikor megunt,ràjössz,hogy annak a kis irigy,középszerű,vénp...csa ismerősödnek igaza volt,aki a fejedet mosta,csak akkor már qrva késő lesz.Én szóltam...
2017. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!