Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányok/nők miért házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők miért házas férfiakban lesznek szerelmesek?

Figyelt kérdés

Minden nap van kérdés erről: Szerelmes lettem nős férfiban mit tegyek? Szerelmem miért nem hagyja el feleségét meg gyerekeit hisz csakis engem szeret? Terhes leszek, akkor szerelmem értem elhagyja családját? sorolhatnám.

Mitől olyan különleges egy házas férfi mint egy egyedülálló férfi?



2017. ápr. 30. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, de velem is volt ilyen. Megmondani sem tudom, hogy miért volt ez. Szerencsére nem miattam, de különmentek. A férfi elkezdett nekem írogatni, ismerkedtünk. Volt randi is és rájöttem, hogy egyáltalán nem is érdekel. Előtte pedig nagyon hosszú ideig az volt a fejemben, hogy milyen jó lenne, ha nem lenne felesége meg gyereke. Aztán ott volt a lehetőség és már nem kellett, pedig senkim sem volt!

Mások azt mondják, hogy mindig érdekesebb az, ha valakinek van párja, mivel azt látod, hogy valakinek kellett, így nyilvánvalóan annyira nem lehet rossz, sőt, ha már van párja. Főleg ha egy szép/helyes társról van szó, aki megkaphatna mást is, de ő az adott személy mellett marad. Na meg azért az is érdekes érzés, ha miattad elhagynak valakit, akivel mondjuk régóta voltak együtt. Lehet, hogy van benne valami, a férfi akiről írtam azóta újra együtt van a feleségével, engem tényleg hidegen hagy a dolog.

2017. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, en ezt soha nem eltem at. Max tetszes szintig jutottam, de addig nem, hogy jaj bar elhagyna ertem mindenkit. Igazabol nekem nem hianyoznak az ilyen dramak, jobban szeretem az egyszeru helyzeteket.
2017. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Mert a nőknek mindig az kell ami nem lehet az övék.
2017. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Sok férfi hazudik és nem mondja el, hogy házas, így előfordul az ilyesmi, de én azt gondolom egy normális gondolkozású nő nem akar tönkretenni egy családot és nős férfitől sem semmit.
2017. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valós jelenség. Még nem voltam nős, addig, alig akartak észrevenni a nők. Megnősültem, utána évekig, évente volt 4-5 nő aki kezdeményezett.

Lehet, rosszul látom, de szerintem, sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb, vidámabb voltam. Teljesen más lett a kisugárzásom, mint mikor szingliként csavarogtam, buliztam, piáltam. Akkor, átbulizott, piált hétvége után, csak néztem ki a fejemből, mint egy zombi.

2017. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Sok ilyen liba (tudat alatt) férjet és gyereket akar.

Adva van egy pasi, akiről azt hiszi, hogy ő jó apa és férj, és ő is ilyet akar. Már csak ki kell iktatnia a képből a zavaró tényezőket.

Közben a mintaférj is előadja magát, hogy ő mit megtesz a házasságáért, a felesége mégis elhanyagolja, ő pedig vágyik a szerelemre... Ilyenkor mindig a feleség tehet mindenről, a férj gürcöl, gyereket nevel, háztartást vezet, romantikus hősszerelmes, stb.

A libát ez megerősíti abban, hogy neki pont ilyen férfi kell! És van esélye, mert ő sokkal, de sokkal jobb, mint a felesége.


Abba persze sose gondol bele, hogy mennyire jó férj, apa és ember, aki csalja a nejét, és eldobja a gyerekeit. Vajon mikor mintaférj, ha ráér vele romantikázni, írogatni, meg belefér pár óra távollét hetente többször. ;)

Ezekre akkor jön rá, mikor a feleség kivágja a férjét, és jobb híján odacuccol hozzá.

2017. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Mert rohadt nagy méregkeverők azért.

30/f

2017. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekik a foglalt fax jobban ízlik.
2017. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert nős férfiak sokkal rámenősebben hálóznak be egy nőt, mint egy épp szárnyát bontogató tapasztalatlan kisfiú. A testbeszédük a verbális kommunikációjuk is sokkal kifinomultabb, tudják hogyan adják el magukat. :)

Sokszor pont úgy jön le, hogy ő nem is akarna megcsalni senkit, hanem a körülmények áldozata. Túl fiatalon házasodott, vagy szegény lányt elvette mert megsajnálta, a felesége nem érti meg és szülés óta nem kívánja a szexet, közbe meg .. De alapvetően a sok sok szeretetre van szükségük amit a naiv nő természetesen mindenképp meg akar neki adni. Kárpótolja minden szenvedéséért. :))

2017. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!