Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyanhaladjak ebben a filbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyanhaladjak ebben a filbe illő ismerkedési helyzetben, mit vontok le, van -e esélyem arra, hogy ebből kapcsolat legyen? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A héten elmentek kajázni egy megszokott helyre, egy kis étterem. Mindig egyedül ebédelek. Betoppant egy fiú egy lány haverjával,és a lány pasijával, a srác első ránézésre tetszett nekem.

Én egy 4 személyes helyen ültem egyedül, a laptop táskámat, aktatáskámat mindig a magam mellet lévő székre teszem. Fullig volt ez hely, egyedul én mellettem volt 3 szabad hely. A taskaimat elrtaktam a helyrol. Majd a srac a szemrmbe nezett ő is az enyembe. Kikert maganak meg a csajnak 2 kolat, amig kajat rendeltek a pultnál, miutan megittak oda lepet hozzám, köszont, és megkérdezte hogy le ülhetnének e a barátaival mert pont 3 szabad hely van, mondta, hogy a barátai két ekszívnak még a cigüjejet.

Mondtam neki, hogy persze szívesen üljenek le.

Tehàt addig míg a csaj havrrja és a masik fiu kint cigezett o leult hozzam.

Én vettem a lehetoseget, es kitaltaltam, amikor mellettem volt, hogy én honnan ismerem őt, mert valahonnan nagyon ismerős nekem.

Erre a srác mondta nekem, hogy pont ezt akarta kérdezni tőlem. Kerdeztem.mivel foglalkozik, mondtam neki en is hasonlo munkateruleten dolgozom.stb... beszélgetünk egymással.

Majd bejöttek a barátai, de addigra kiürült az étterem, volt szabad hely, ők leültek egy másik asztalhoz.

Kérdezték töle a haverjai, hogy nem e ül át hozzájuk, mondta, hogy ő most màr marad azon a helyen.

Beszélgetés kozben telefonszámot csereltunk, bejeloltuk egymast fb-on.

Másnap megint elmentem arra az étterembe, megingt ugyanazzal a társasággal volt, én nem voltam éhes, de direkt beültem.

Nem vette észre mikor besátaltam, a háta mögé ültem le, viszont amikor felállt fizetni, megismert, kérdezte mit eszek, hogy vagyok, és mondta ne haragudjak de ő most nagyon siett dolgozni.

Majd este rám írt, hogy ne haragudjak, hogy gyorsan lelépet az étteremből, de nagyon zsúfoltak a napjai és sok munkaja van, és hozzá tette, hogy szeretne velem egy megbeszélt időpontban majd a hétvégén találkozni, írtam neki hogy persze lehet róla szó.

Most hètvégén írta hogy neki mégsem jó, én ìrtam rá, hogy akkor jó lenne e neki ma osszefutni, írta hogy inkabb holnap.


Na most az van, hogy nekem nagyon tetszik ő, mindig is ilyen pasik jottek be.

De ha talalkozom vele, hogy lepjek tovabb esetleg randi legyen belole legkozelebb, vagy jussak hozzá közelebb?

Amikor ebédeltunk akaratom ellénére a száját és szemét néztem, legszívesebben megcsókoltam volna :D de ez nem lenne jó ötlet, amikor munka ugyben talizunk?

Én opciókat várok most, aki elolvasta a sztorikat, hogy-hogyan jussak tovább ezzel a sráccal?


2017. ápr. 30. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Munkaüggyel kapcsolatban akar találkozni!
2017. ápr. 30. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj rá.

Ne komplikálj.

Ne ábrándozz.

Ne gondold túl.

Szerintem sodródj az árral,kicsit ismerd meg jobban.

Kialakulhat a dolog,hangolódjatok jobban egymásra.

Mindig a férfi kéri a randit ha komolyak a szándékai.



F.

2017. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem h hány éves vagy?
2017. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, nem ábrándozom. Csak ez szerintem egy lehetőség.
2017. ápr. 30. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó istenem, persze biztos munka ügyben akar veled találkozni...

Csajszikám, gondolkozz már kicsit...

2017. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!