Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mi miatt szerettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi miatt szerettetek bele a barátnőtökbe/feleségetekbe? (lehet ex is)

Figyelt kérdés
Nem általánosságra gondolok, hogy pl.: mert kedves. Hanem arra a pillanatra, amikor ránéztetek és tudtátok szerelmesek vagytok belé. Kíváncsi vagyok mi miatt alakult ki. Vicces kommenteket ha lehet, akkor ne most írjatok. Köszi.
2017. máj. 2. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok időt töltöttünk együtt, elvoltunk, mint a befőtt.
2017. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem volt a lányhoz semmi közöm, csak munkatársak voltunk/vagyunk. Pár éve azt mondta, nem látjuk egymást két hétig, mert nyaralni megy és reméli közben bepasizik. Úgy éreztem, mintha mellkason döftek volna. Akkor eset le, hogy beleszerettem.
2017. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Élveztük egymás társaságát, kölcsönös volt a vonzalom, összejöttünk, együtt maradtunk, és minden szuper! :)
2017. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy szerelem annyira nem volt. Nekünk nincs szükségünk rá, hogy kialakuljon a szeretet-kötődés stb..
2017. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt ilyen "na bumm, szerelmes vagyok!" esetem; viszont elég hamar beleszerettem azért mert normális volt velem, bejöttem neki én is, nem süllyedt le a prolik szintjére és értelmes és nyilván külsőre vékony, kis mellű és kis popsijú.


Ennek az összessége hozta elő belőlem.

2017. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2017. máj. 2. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!