Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen buták és cafkák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen buták és cafkák ezek a nők? Ha szebb lennék, jobban megadnák a tiszteletet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok olyan szép, mint amennyire a barátom vonzó. Gyakran járok úgy, hogy emiatt más nők, lányok semmibe vesznek engem. Háromféle dolog szokott történni, az egyik, hogy megismernek engem, aztán a barátomat, és a reakciójuk az valami olyasmi, hogy: EZ a pasija?? (hátam mögött) /pasid?? (nekem) Aztán meg megy a flört vele, mintha nem lennék ott. A második eset amikor előbb megismerik a barátomat, flörtölnek, aztán ismernek engem, és a reakciójuk pont ez: EZ a barátnője?? (maguk között), aztán folytatják a flörtöt mintha bizony szingli lenne. A harmadik eset hogy egyszerre ismernek meg minket, és hüledeznek hogy ő milyen helyes, hogy én mennyire nem illek hozzá, és megy a flört mintha nem léteznék...

Szóval ilyesmódokon éreztetik, hogy semmibe vesznek. Persze nem minden nő, tisztelet a mindenkori kivételnek, ők vagy normálisak, és feldolgozzák hogy van barátnője, esetleg még örülnek is, hogy lám nem mindenki a külsőségeknek él, és hogy aranyosak vagyunk együtt, és/vagy pedig van barátjuk akit szeretnek és hűségesek hozzá, vagy pedig szimplán nem tetszik nekik a barátom, nyilván nem tetszik minden nőnek.

De nagyon sok nőnek.

A kérdéseim az alábbiak.

Ha szebb lennék, akkor jobban tisztelnének, nem vennének ennyire semmibe, hogy flörtölnek mintha ott sem lennék?

Mit gondolnak? Mármint tudom azt jár a fejükben hogy jól elhódítják, de nem gondolják végig, hogy nyilván nem ők az elsők akik ezt megkísérlik, és ebből kiindulva ráébredni hogy felesleges misszió, mivel még mindig velem van? Vagy még ha friss is lenne a kapcsolatunk, nyilván voltak próbálkozók nála sokan, mégis velem akart ismerkedni, járni, tehát veszett ügy nyomulniuk?

Ők nyilván, ellenkező esetben, ha ők járnának vele, kiakadnának hogy mekkora lotyók akik flörtölnek vele, akkor mégis ők miért teszik; ezzel aláírva, hogy mekkora lotyók?

A barátom amúgy 100% megbízható típus, különben nem is lennék vele. Lekakilja a próbálkozókat, sőt unja ha felhajtás van, zavarja. Soha, kiskorától fogva nem volt egy nőcsábász típus, sosem akart "csajozni" meg "megfektetni" nőket, mindig is szerelmet, rendes barátnőt keresett. Ezt csak azért írom, mert nem akarok haszontalan válaszokat.

Sajnos vannak különösen hardcore nőnemű egyedek, akik a nyilvánvaló nem szívesen látottság ellenére újra és újra jönnek bájologni, beszélgetni, szépen mosolyogni, még akkor is ha mondjuk történetesen ott állok és ő éppen átöleli a derekam. Szép és csúnya lányok is próbálkoznak nála, csúnyábbak mint mondjuk én. Nem vagyok csúnya szerintem, csak tipikus átlagos szürke egér.

Amúgy nem gonoszságból mondom, de a csúnya lányokat végképp nem értem, honnan merítenek a próbálkozáshoz... Még olyan is volt hogy olyan lány jött, aki nemcsak egyszerű, buta volt, de mellé iszonyatosan testszagú is, és rendkívül kényelmetlen volt a közelsége, és a lekoptatása.

Egyébként a barátai mind tökre bírnak engem, meg a családja is, szóval maximálisan be vagyok illeszkedve, nem tegnap jöttünk össze. De kicsit mindig bánt, mikor semmibe vesznek más nők. A reakcióm általában erre a közöny, de hangulatom váltogatja, ha aznap pipa vagyok és pont történik valami ilyen, akkor megemelem a hangom, már 2X volt erre példa, hogy a próbálkozón töltöttem ki a felgyülemlett frusztrációt. Majdhogynem kiabálva, érvekkel rámutattam mennyire esélytelen, és hogy menyire buta hogy ezt nem látja, és hogy forduljon sarkon. :D De tényleg csak 2X volt ilyen, máskor közönyös vagyok.


2017. máj. 4. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Hajnali kamu-
2017. máj. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

fogadok te is ugyanilyen vagy fordított helyzetben..:D ne legyél álszent.

amikor az excsajom bemutatott a munkatársainak, hát a főnöke konkrétan az ajkába harapott ahogy meglátott, 30 as, jó idomú nő, zavarba jött...

a másik kollégája egy 20 éves csajszi szintén totál elvörösödött és zavarban volt..vele később flörtöltem is (ez van :D )

Szóval a nők mindig ilyenek bemérik a férfit.

de mi pasik sem vagyunk különbek. Én ha a haverokank bemutatok valakit, mindig azzal kezdik, hogy tesztelik, szűrős flörtök beszólások stb :D

26/F

2017. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tiszteletet ki kell érdemelni.Nem úgy hangzik a kisregényed mint aki tiszteletet érdemel.
2017. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!