Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavarja az egyes emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az egyes embereket, hogy átlagos pasiként nálam "szebb" és magasabb barátnőm van? 21/f

Figyelt kérdés

Persze nyilván szebb mint én, ezt úgy értem, hogy Ő tényleg gyönyörű lány míg én hát inkább a belsőmmel hódítok, hogy így mondjam :) :D

És észrevettem már, hogy sokak szemét szúrja, hogy a barátnőm velem van. Főleg fiatalabb de még 30-40es pasasokat is értek ez alatt. Mondjuk beülünk valahova néha észreveszem, hogy néznek minket és egyből le lehet vágni, hogy rólam beszélnek kábé ilyen "chhhh mi ez te" szinten néha még szoktam hallani is. Meg persze van pár "kedves" ismerős is aki előszeretettel kavarja a sz*rt és valamiért próbálnak összeugrasztani minket. Az előző barátnőmmel ilyesmit sosem tapasztaltam, ő is csinos aranyos lány volt azért, de ennyire zavarná az embereket ez a dolog? Hogy egy ilyen lány velem van? Engem nem érdekel nem veszem fel és nem is zavar -amíg a barátnőmet sem zavarja- csak érdekelne mégis miért csinálják ezt? Irigyek? Rám?

Mert én sosem irigykedtem régebben ha ilyet láttam inkább örültem, hogy "van remény" amikor egy nagyon szép lány egy átlagos vagy csúnyább fiúval volt, ilyet nekem inkább jó volt látni. És lám mi lett. Még egyszer írom igazából nem érnek el vele semmit, csak érdekel, hogy vajon mi jár ilyenkor az emberek fejében?


2017. márc. 18. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Engem speciel nem zavar az ilyen, csak megjegyzem magamban. Bár elég hollywoodi szemmel nézem az embereket.


Az jut eszembe általában, hogy milyen fura, hogy a rondának ennyire számít a külső, és mennyit kéne változnia a szépnek, hogy a ronda dobja.

2017. márc. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Hogy

a)a stílusoddal vetted le a csajt a lábáról

b)a pénzeddel


Örülj,hogy összejöttél az elképzeléseddel és légy boldog!

2017. márc. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a nő egy ilyen kapcsolatban és tényleg érdekes az emberek reakciója, bár nem pont olyan, amit leírtál. Engem mindenki sajnál és segíteni akar, azt hiszik, meg vagyok szorulva anyagilag, vagy az önbizalmam a béka feneke alatt van, ezért jöttem össze akárkivel az első adandó alkalommal. Néha elég szomorú, nekem esik rosszul, de az ilyen embereket gyorsan elhajtom.
2017. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert irigyek.

Amíg a barátnődnek te kellesz, és nem egy nálad jobb pasi, addig nem kell ezen stresszelni, a többieknek meg főleg nincs hozzá semmi közük.


21/L

2017. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erről őket kellene megkérdezni.
2017. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meglásd úgy elveszted mint a sicc :)
2017. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!