Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg vannak még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak még ilyen agyhalott nők, h megnondja nekem nem akar semmit. Majd véletlenül összefutünk a városban. Köszönés (ennyi) írok neki rá 2 órára, h meglepődtem. No reakció, rá meg egy hétre ír, hogy min is? Meg elkezd beszélgetni.

Figyelt kérdés
Miért nem reagált,amikor írtam,most meg minek írt rá egy hétre,de leszőgezi,hogy most sem akar semmit. Kérdem akkor minek írt? Mert szeret emberelet megismerni(nem erőltette,hogy ne lépjek le ugyanis leráztam,hogy alszok mert reggel végeztem a melóval)... Normális az ilyen? :D

#Bsvsvs
2017. máj. 4. 14:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%

???


Szerintem mindketten "agyhalottak" vagytok, csak, hogy tisztázzuk!

2017. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

"Minek írt, ha nem akar semmit?"

Te csak azzal levelezel, aki le akar veled feküdni? Jó, de akkor te miért írtál rá, ha tudtad, hogy nem akar tőle semmit?

Nekem nem ez a csaj tűnik agyhalottnak.

2017. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%

Te sem vagy normális. Basszus, ha nem akarsz dugni, már beszélni sem lehet?.

Az ilyenek miatt nem állnak szóba a lányok senkivel, mert sok eszleny azt hiszi, hogy pár kedves mondat azt jelenti, hogy nemi életet is szsndekozom vele élni.

2017. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Költőnő? ***** válasza:
93%

Pár kérdéssel odébb még azon vergődik néhány agyas kan, hogy összedől a világ, hogy nem kapnak választ neten nőktől

Hátbaaazzz xd

2017. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Na megjöttek a barátnői... :D nektek az ismerkedés az csak sex lehet? Tényleg ennyire szűk látókörű ostobák vagytok? Talán azért írtam rá,mert akarok valamit tőle(komolyabb,hogy felfogjátok ;)) Ellenben az ő 1 hetes fázis késésével már rég felfogtam,hogy ő semmit. Akkor minek beszélget,ha szó szerint semmit nem akar? ISMERKEDNI SEM így írta;) vagy ti mindenkivel leáltok beszélni,azzal is akitöl nen akartok semmit,esetleg ha zaklatnak,fenysgetne akkor is beszélnétek vele? Igaz a mondás... : "Összefújja a szemetet a szél"... Ki beszélt itt sexről? Jézus Mária... :D
2017. máj. 4. 15:02
 6/39 anonim ***** válasza:
96%

"Miért hiszi a sok hülye nő, hogy a férfiak ösztönlények, akik képtelenek hátsó szándék nélkül kapcsolatot teremteni egy nővel?????????"

>>>

"...szóval ez az agyhalott pitsa azt hitte, hogy én BESZÉLGETNI akarok vele!! hogy engem emberileg érdekelhet egy nő!! normális????"

2017. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nézzétek tovább a Sex és New Yorkot,meg az Éjjel nappal Bpt oszt merítsetek abból élettaoasztalatot( hátha még jobban jobban meghülyül az agyatok... ;))
2017. máj. 4. 15:03
 8/39 anonim ***** válasza:
83%
"Szerintem mindketten "agyhalottak" vagytok, csak, hogy tisztázzuk!" Ezen besírtam! :D
2017. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%

"nem erőltette,hogy ne lépjek le ugyanis leráztam,hogy alszok mert reggel végeztem a melóval"

Hú, ezzel most jól odaszúrtál neki, megmutattad, megmutattad, hogy veled nem lehet packázni.. :O

Azért nem reagált, mikor írtál, mert nem körülötted forog a világ, te csak a sokadig vagy a sorban neki, így csak egy hétre rá jutott rád ideje. :D Én a helyedben inkább örülnék, hogy van valaki aki válaszra méltat, nemhogy még számon is kérjem, miért nem előbb?!

2017. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Na én itt fejeztem be nem süllyedek a szintetekre... Jó éjt! :D
2017. máj. 4. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!