Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg akkora bunkóság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora bunkóság, f•••fejség volt?

Figyelt kérdés

Egyik este barátnőmmel sétálni voltunk és egy hosszasabb komoly témáját tekintve irreleváns beszélgetést folytattunk, majd már csók következett, mikor hirtelen mellettünk meghallottam egy turbó lefújószelep "stututu" sípolását ezért odakaptam a fejem.

Megbántódott meg rosszul esett neki.

Tudja, hogy eszméletlen nagy kocsib••i vagyok, és mondtam, hogy csak reflex volt, meg nem direkt...

Ti megsértődtetek volna hasonló helyzetben?



2017. ápr. 26. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
dehogyis
2017. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Mindenfilmben elsütnek hasonlót :D


Nem volt bunkóság,nem értem, miért sértődik meg ezen.

2017. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem sértődtem volna meg, bár lehet nekem is rosszul esne egy ilyen helyzet. De ha bocsánatot kértél, akkor szerintem felesleges neki ebből nagy ügyet csinálni.
2017. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Valószínűleg én is megsértődnék picit, de nem vagy hibás és bunkó sem... Tuti megbékél, hiszen nem direkt volt!
2017. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Legkozelebb a Gucci uzlet kirakata elott kapd le, akkor kvittek lesztek. :)
2017. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Ebből én azt veszem le hogy max. 2 hete vagytok együtt, ha több, akkor készüljön a csajod hogy ennél sokkal durvább csalódások fogják érni még az életben.
2017. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Jezus dehogy.

En meg nagy kutyabzi vagyok es ha setalunk akkor is kozbe vagok h nezd milyen szep kutya!

Illetve Ladasok vagyunk es mindig felkapjuk a fejunket ha latunk egyet. Barmelyikonk is.

4 eve jarunk. Ebbol sose volt gond.

2017. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Párom is ilyen én régebben nevwttem most meg már fel sem tűnik.
2017. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

:D És miután odanéztél be is mondtad félhangosan a kocsi típusát, esetleg motorverzióval/-kóddal kiegészítve?

Csak mert én úgy szoktam... :D

De remélem a nők nagyobbik fele annyira nagyon nem sértődik meg rajta, még ha nem is örül neki. Főleg hogyha valaki itt tart az autókkal, akkor valszeg úgy van, ahogy Jay Leno mondta: inkább 1 nő és 100 autó, mint fordítva. :)

31F

2017. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9-es.

Én lepődtem meg leginkább mikor odanéztem

~2004-es épített astra. Masszív turbóval

2017. ápr. 26. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!