Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom beleszeretett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom beleszeretett egy másik lányba amit megbeszéltünk, de a lánynak most lett barátja és a párom most nagyon kivan. Hogyan segíthetek neki?

Figyelt kérdés

Szóval a párom bevallotta nekem, hogy hónapok óta szerelmes egy másik lányba. Oké ezt megbeszéltük, megbocsájtottam és kérdeztem tőle, hogy most akkor mit akar? Azt válaszolta, hogy nem szeretne elhagyni. Egyébként sem történt köztük semmi, igazából csak flörtöltek, ismerkedtek de a barátom nem lépett ennél tovább ki tudja miért? Állítólag miattam de én nem hinném, szerintem más oka is volt.

Viszont a csajnak most lett valakije és ő nagyon kiakadt, már napok óta ki sem mozdul, idegbeteg, tiszta depressziós. Most én ebbe a helyzetbe, hogy tudok segíteni neki, hogy túl lendüljön? Lehet, hogy nem is akar vagy csak nagyon nehezen de nem tud sok mindent tenni, a csajnak van már barátja. Igazából azt is elmondta, hogy mennyire bánja, hogy nem lépett komolyabban mert szerinte tetszett a lánynak és lehetett volna belőle valami és igazából ezért van rossz kedve. Ne is kérdezzétek nekem ez, hogy esik de túltettem magam rajta, igazából már 4 éve együtt vagyunk és nekem is volt, hogy megtetszett más bevallom de azért szerelmes én mondjuk nem lettem.

Igazából segíteni szeretnék neki, hogy túllendüljön rajta és megint olyan legyen minden mint régen. Biztos köze van hozzá, hogy nagyon sokat veszekedtünk és nagyon rossz volt a kapcsolatunk amikor ők találkoztak először és gondolom ezért szeretett bele vagy nemtudom. De mostmár jóban vagyunk, és én nem akarok szakítani. Szóval mit tehetnék?


2017. máj. 7. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Tamogasd. Aztan vegul megint rad fanyalodik, es talan megkefel ujra. Aztan ujra minden a regi lesz.


Viccen kivul... neked komolyan ennyi meltosagod sincsen?

2017. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Hogy bírod ennyire megalázni magad, hogy ezek után nemhogy nem hagyod el, de még segíteni is akarsz neki?
2017. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
"Érdekes" a kapcsolatotok, annyi szent:) Tényleg létezik ilyen!? Atyaég...
2017. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked tenyleg nem jott le, hogy csak azert maradt veled, mert a csaj massal osszejott, es igy nem kell maganak kivernie, hanem van egy bejaratott luka?

Maradj csak vele, nehogy mar szegenynek prosztata gondja legyen addig, amig nem talal egy uj szerelmet!

2017. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz még segíteni neki? Nem látod, hogy te már nem érdekled? Szerinted lesz még bármi is olyan, mint régen?

A fiú szégyellje magát, hogy kihasznál, viszont te is magadat, amiért hagyod és ennyi tartás nincs benned, hogy kidobd ezt az idiótát.

2017. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Te szegény, nyomorult, szerelmes leány, nem elég, hogy a társad másba szeretett bele, még ide hoztad a bajodat?

Hát itt csak szitkot kapsz, s a "jótanácsot", hogy szakíts, rúgd ki, hagyd ott. Nem tudod, milyenek a Gyakoris válaszolók?

Evvel nem jársz jól...

2017. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De van bennem tartás. De meg is tudok bocsájtani, nekem is tetszett már meg más régebben. És sosem találnék olyat mint ő. Nagyon jó pasi külsőleg és nagyon okos is. Ezt a dolgot leszámítva tökéletes volt a kapcsolatunk és nagyon boldoggá tett, és magamnak (is) köszönhetem, hogy annó úgy megromlott a viszonyunk. És tényleg nem akarok neki rosszat meg sajnálom, hogy most így szenved, még sírt is... De persze azért örülök neki, hogy nem jött össze neki de ezt nyilván nem mondom, szerintem a csaj csak szórakozott vele egyébként is. Meg mondta is, hogy rájött, hogy velem akar lenni mert a többi csaj csak r**anc és én különleges vagyok.
2017. máj. 7. 17:31
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg nem is lépett félre, nem csalt meg. Akkor végülis miért kéne szakítanom? Ezt is bevallotta, hogy mi történik vele pedig nem kérdeztem, egyszer csak elmondta. Nem sok ilyen pasi van mint Ő.
2017. máj. 7. 17:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag lehet, hogy nem csalt meg, de érzelmileg igen. De válaszolj már, miért akarsz olyannal együtt lenni, aki nem szeret??
2017. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
azt a kva eget már bocsánat... a kérdésedet olvasni is fájt! szerelmes másba, és még neked sírja el, jézusom, legyen tartásod és keress valakit aki téged szeret!
2017. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!