Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Miért fojtjátok el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért fojtjátok el az érzelmeiteket, ha szerelmesek vagytok egy másik pasiba, miközben van barátotok?

Figyelt kérdés
Később nagyon megbánhatjátok. Jó ez így?
2017. ápr. 5. 21:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
én nem úgy vettem észre,hogy elfojtanák,csak azért mert van palijuk.
2017. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem akarunk fájdalmat okozni a srácnak akivel együtt vagyunk. Egyáltalán nem jó mert végűl veszekedéssel válnak el. Emelett ha a másik srác tud erről és neki is tetszünk akkor nem akarunk könnyű vérűnek tünni a szemében.
2017. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Mert a hosszú kapcsolat titka nem a rózsaszín köd, hanem az, hogy a szívem mellett az eszemmel, az akaratommal is a páromat akarom. És ez sokkal erősebb, mint egy pillanatnyi megtetszés. És nem, nem bánom meg. Azt bánnám meg, ha a páromat elengedném :)
2017. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

ez buta általánosítás.

és az elfojtás mögött az lehet, hogy próbáknak hűségesek maradni.

de azt tudd, ha egy nő nem boldog, akkor is előbb kilép egy rosszul funkcionáló kapcsolatból, még ha jelentékeny gazdasági terheket is kell utána cipelnie (pl. egyedül felnevelni a gyereket), mint egy férfi.

a ffiak tovább benne ragadnak egy rossz kapcsolatban.

2017. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

a gyerekeket hagyjuk


én huszonéves gyermektelen lányokra gondolok

2017. ápr. 5. 21:53
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert semmi értelme, hogy egy másik pasihoz rohanjak.

Előbb-utóbb minden kapcsolat elszaródik.

2017. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
5.: 3. válaszoló vagyok, 22 éves, gyermektelen nő. Ez nem elfojtás, amitől szenvedek, hanem a párom és a vele tervezett jövő nekem sokkal többet ér.
2017. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

7: te még nagyot fogsz koppani

kapni fogod a pofonokat, mert ilyen naiv vagy

2017. ápr. 5. 22:03
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
8.: ha lesz egy barátnőd majd, akit szeretsz és komolyan tervezel vele, reméld, hogy ő is így fog gondolkodni és nem hagy el egy hirtelen felszínes fellángolás miatt :)
2017. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

igen, de azt jól meg kell válogatni

egy szűrőn letesztelni, és még akkor sem biztos

amúgy meg nagyon is könnyen tudok szerelmes lenni

2017. ápr. 5. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!