Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réku23 kérdése:

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Tehát van egy barátom, akibe beleszerettem. Már régebben is ismertük egymást, mert egy baráti társaságban voltunk. Ez kb 5 éve volt. Nekem már akkor is nagyon tetszett, de én neki nem. Sőt még flegma is volt velem, sosem beszéltünk. Ez a társaság szét széledt. Kb 2 hónapja újból találkoztunk és elkezdtünk beszélgetni. Régebben azon kívül, hogy a külseje tetszett más nem vonzott hozzá. Egy gazdag, felfuvalkodott hólyagnak tartottam, de mára megváltozott a szememben. Heti szinten 5-ször kb találkozunk, mint két jó barát, de akkor sem mindig kettesben. Általában ott van egy közös barátunk is. Két hete tudatosult bennem, hogy szeretem őt, viszont más világban élünk. Ő gazdag, izmos, mindenki oda van érte, én pedig csak egy szürke kisegér vagyok. Ki akarok belőle szeretni, de nem akarom elveszteni, mint barátot. Megfogadtam, hogy ezentúl nem keresem őt, de ha én nem írok neki akkor másnap mindig felkeres, hogy hogy vagyok, és mit csináltam egésznap. Ilyenkor nem bírom ki, hogy ne válaszoljak neki, hiszen megbántani sem akarom. Tudom, hogy sosem fog engem igazán szeretni, ebbe bele is nyugodtam. Viszont nem bírom kiverni őt a fejemből. Nem tudom mit tehetnék?

L20.



2017. máj. 7. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

És a nőknek nem az izmos pasik kellenek. No comment.

Na de.. ha így állsz a dolgokhoz, hogy te egy szürke kisegér vagy, akkor ne várj soha semmit. Egy pasitól se.

Te is érték vagy, a világon nem a pénz az érték, hanem egymás szeretete.

Ha viszont még se akarsz tőle semmit, akkor meg hanyagolnod kell, mert úgy sem fog kiszeretni belőle addig soha.

2017. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én meg fordított helyzetben vagyok...én csak barátként szeretem,de nagyon fontos nekem. Én felajánlottam,hogy ne beszéljünk egy ideig,hátha csak fellángolás és elmúlik ,de nem ment bele. Azt mondta mindig szeretni fog,de ezt többet nem mondja már és azóta sem hozza fel...
2017. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémám, hogy izmos :D tudom, furcsán hangzik, de régebben mikor nem gyúrt is már tetszett. Azzal, pedig, hogy most kondizik, csak még nehezebb lenne a dolgom... Megpróbálom, akkor azt, hogy egy ideig nem találkozom vele.
2017. máj. 7. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
en jobban szerettem a pasim amikor meg nem volt izmos mer akkor nem volt ilyen nagyképű se...
2017. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De csak azért , mert nem tartod magad érdemesnek az még nem is azt jelenti, hogy nem lehet köztetek semmi... Egyértelmű ha keres téged akkor érdekled nem ?
2017. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem csak, mint egy havert keres engem. Múltkor megbeszéltünk egy találkozót, nem jött el, majd egész este könyörgött, hogy bocsássak meg neki, és hogy sajnálja, és, hogy had tegye jóvá. Belementem, majd rá pár nappal eljátszotta ugyan ezt. Tehát nem is figyel rám igazán, csak gondolom nem akar bunkónak tűnni. Ha nem keresem ő tény, hogy keres, de csak gépen keresztül. Tegnap volt fodrásznál megsimítottam a tarkóját, és egyből elhúzódott, szóval tuti, hogy nem érez semmit.
2017. máj. 7. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Jobb ha inkabb akkor el is felejted

Ha annyira akarna tőled valamit lépett volna ahogy meselsz rola nem egy beszari típus gondolom

Haverkent vagy neki jo, hogy legyen kinek meselnie stb

2017. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!