Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám őt elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám őt elfelejteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves koromban,még a gimiben beleszerettem egy fiúba és ma 22 éves fejjel is ugyanúgy szeretem. A röhej az,hogy nem is ismertem,szinte a hangját se hallottam. És persze jogosan lehetne azt mondani,hogy így nem is lehetek belé szerelmes,de sajnos az vagyok Azt,hogy ő érzett-e irántam valamit,azt nem tudom. Sokszor nézett engem hosszan és olyan tekintettel,hogy azt hittem elolvadok,de semmi több. Nem is igazán volt párkapcsolatom azóta. Tudom,hogy réges régen tovább kellett volna lépnem,de nagyon szeretem őt és nem múlik. Tudtok valamit tanácsolni? Előre is köszönöm

2015. aug. 22. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel , ajálnkozz fel, dugjatok egy jót, azt lépj tovább.
2015. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te a 15 éves énjébe vagy szerelmes. Nemtudhatod mennyit változott rossz vagy jó irányba.
2015. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy magad is leírtad, nem egy emberbe vagy szerelmes, hiszen mégcsak nem is beszéltél vele. Ezt kell felfognod, de úgy igazán, átérezned. Ha egyedül ez nem megy, márpedig szemmel láthatólag nem megy, akkor legegyszerűbb úgy hogy megkeresed a srácot. Ha az sem elég, akkor pszichológus vagy valami önismereti csoport.
2015. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
..igen az szerelem!
2015. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy #1 a maga nyers módján jót mondott.


Tudod miért szokták a fiatalon megözvegyült asszonyok sokszor a halálukig emlegetni a halott férjüket?

Mert nem volt idejük rá, hogy megutálják.

Szakíts rá időt :)

2015. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Két választás van. Vagy megkeresed vagy hagyod a francba és szenvedsz tovább.. ha vissza utasít legalább nem lesz benned az hogy mi lett volna ha megkeresed... tehát magyarul : JOBB MEGTENNI ÉS MEGBÁNNI, MINT MEGBÁNNI AZT HOGY NEM TETTED MEG :)
2015. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából már lemondtam róla, 4 éven keresztül a suliban csak ,,néztem",képtelen lennék elé állni.Biztos neki is megvan a saját élete,amiben nekem nem sok keresnivalóm van
2015. aug. 24. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!