Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "-Szeretlek! " "-Oké. " Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"-Szeretlek! " "-Oké. " Mit mondjak, ha a barátnőm mondja (és elvárná már, hogy én is mondjam), hogy "szeretlek", de én még nem érzem úgy, hogy szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

Ha én is mondom neki, de épp nem érzem még úgy, akkor hazugság. Ha nem mondom, kínos helyzet.

Egyre inkább azt érzem, hogy kezdek szerelmes lenni, de még korainak érzem részemről. Ti mit tennétek? Tipp, tapasztalat?



2017. máj. 9. 09:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kínos. Akkor ne mond. Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani.
2017. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

"Szeretlek." "Tudom." Klasszik... :)

Ne mondj semmit, ha még nem vagy szerelmes. Ha rákérdez, akkor mondd el, hogy állsz az üggyel. Nekem is idő kell a szerelemhez, ismerős a szitu. A volt barátommal az első pár hónap túlélt egy-két nehezebb szituációt emiatt. Ha a barátnőd kifinomultabb az érzelmek kezelésében, akkor addig nem bombáz "szeretlek"-kel, amíg nem látja rajtad, hogy a te érzelmeid is hasonlóan elmélyültek már.

2017. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

"Szeretlek." "Tudom."


Én is ezt akartam írni, kedves második! :DD

2017. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

ez iszonyatosan nagy f//**/szkalapság amit teszel.

gondold el te mondanád a csajodnak, és az lenne a váalsza, hogy oké, meg tudom.

na hogy esne?

rosszul mi?


miért nem mondod neki hogy "aranyos vagy, de én még nem érzem azt, hogy ezt tudnám viszonozni neked"

mindjárt másképp hangzik ugye?

ne legyél barom.

persze fogadok szex már van orba, szájba seggbe...

2017. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4 Honnan tudod, mit mondok, s mit nem? :D Ja, a példából indultál ki? :) Jó, mert az példa, nem azért írtam, mert esetleg azt mondanám.


Naná, hogy van. Kizárja egyik a másikat?

2017. máj. 9. 10:25
 6/23 anonim ***** válasza:

4-es drága!

A szexnek semmi köze sincs ahhoz hogy valaki szereti/szerelmes -e a másikba.

Csak meg súgom nem vagyok érzelmes nő, nehezen mutatom ki az érzéseimet a párom jobban. És mikor ő mondta annak elején h szeret, szerelmes nem reagált semmit max annyit hogy ok, tudom stb. Jah és szex is előbb volt minthogy én kimondtam volna h szeretem stb!

Amúgy neked meg marhára semmi közöd nincs hozzá,hogy a kérdező attól h nem tud mit mondani a nője vallomására h volt e köztük szex v sem

Ne legyél álszent

2017. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy te meg imádod. Ha már vele vagy, nem lehet akkora hazugság.
2017. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ismerős probléma. Ugyanakkor ha azt mondod, szeretlek, az szó szerint azt jelenti, hogy szereted, nem azt, hogy szerelmes vagy belé. Szeretni pedig vlsz. anélkül is szereted, hogy szerelmes volnál belé, különben miért volnál vele. Persze erre fel is hívhatod a figyelmét.
2017. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, kerüld ki ha még nem érzed te is ezt. Ha azt mondja, hogy szeretlek, akkor te meg mondd azt, hogy köszönöm ez jól esik. Win-win. Ő megnyugszik, te meg nem mondtad ki amit ki kellene de mégsem hazudtál. Ha meg ki akarná belőled csikarni, akkor jöhetsz azzal hogy te hogy állsz ezzel.
2017. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy elvárná? Az elképzelhetetlen, hogy önzetlenségből mondja, nem vár el érte semmit?


Egyébként belém sem szerelmes a férfi, akivel nyolc hónapja együtt vagyok, nálunk én vagyok, aki többet érez, de én sem szoktam neki mondani. Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Sokszor beszélgettünk már az érzéseinkről, mindig elmondta, hogy ő nem szerelmes, de nagyon erős érzései vannak irántam.


Az előző kapcsolatomban fordítva volt, nagyon szerelmes volt belém a párom, én nem, de nagyon jó volt vele lenni és nagyon szerettem, mint embert. Viszont, akárhányszor rátört a szerelmi vallomás-áradat, mindig iszonyatosan zavarban éreztem magam. Egymás után küldözgette Messengeren is a szívecskéket, én meg zavaromban csak smileyval válaszoltam.


Nehéz az ilyen helyzet, mindkét félnek. Az egyiknek azért, mert nem akarja megbántani a másikat, a másiknak pedig azért, mert folyton reménykedik, hogy akibe ő nagyon szerelmes, majd viszonozni fogja az érzéseit.

2017. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!