Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdekli a lányt a fiú, vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekli a lányt a fiú, vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány és egy fiú, akik egymás társaságában kissé zavarodottan/érthetetlenül viselkednek. A fiúnak nagyon tetszik a lány, ám a másik oldalról felismerhetetlen a dolog. A lány vagy látszólag vagy szándékosan nem mutat érdeklődést a fiú felé, és közömbösséggel néz csak rá. Ebből következik, hogy a fiú éppen ezért nem lép, és figyelmét is igyekszik elfordítani felőle, hiszen úgyis csak a közönnyel találkozik.

De olykor felfigyel a lány néhai ránézésére, és nem tudja hova tenni. Ha ő ránéz a lányra, akkor a lány sose néz rá, sőt egyenesen levegőnek nézi; ha nem néz rá, akkor annál inkább észreveszi.

Amikor 1x1x beszélgettek, akkor nem tűnt a lány elutasítónak a fiúval szemben.

Ha a fiú ráír a lányra, akkor gyorsan eltűnik a csevegőből, de látszólag ott van még, csak kikapcsolja a láthatóságot. És választ jó 1-2 hét múlva ad, és 2-3 mondatot. Közben persze állandóan fent van, csak nem ír.


Kérdés a következő főleg lányokhoz.

- Mikor szoktak a lányok így viselkedni?

a) Ha érdekli őket a fiú, csak nagyon félősek és bátortalanok írni, nehogy bunkónak tűnjenek. Tetszik a srác, csak nem tudja, hogy hogyan találná meg vele a közös hangot.

b) Vagy akkor ha nem akarnak a fiútól semmit, ezért nem akarják "bátorítani", de elutasítani sem szeretnék a jövőre nézve, mert hátha egyszer mégis jó lesz... Tetszik az illető, csak nincs idő, esetleg van valaki harmadik fél...

c) Nem az ő esete... mégha kedves is.

- Mivel ugrasztható ki a nyúl a bokorból. Nyilván rákérdezéssel, esetleg azon túl valamiből következő ráutaló magatartásból?


Hőseink 24 és 30 között vannak, és egy korban. Egyikük sem csúnya, vagy visszataszító kinézetű. Hasonló viselkedésűek.



2017. máj. 9. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

a lány nagy valószínűséggel nem akar semmit a sráctól.


24 és 30 közöttiek, beszéljünk már róluk úgy, mint férfiról és nőről, mégha a viselkedésük gyerekes is.

2017. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
Nem a lovagkorban vagyunk, amikor egy sóhaj, egy szempilla rezegtetésből vonjunk következtetést.
2017. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1:

Jogos az észrevétel, így van, ahogy írod.


#2:

Mulatságos a hasonlat, bár a nonverbális kifejező eszközök igenis komoly szerepet játszanak napjainkban is.


További válaszok jöhetnek.

2017. máj. 9. 14:19
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felnőtt emberek nyissák ki a szájukat, ha akarnak valamit :)
2017. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Én is így látom. Pláne szórakozóhelyen, ahol azért az emberek szabadabbak...


Ha valaki megélt hasonlót, írhat még; nem magamnak gyüjtöm a válaszokat. Thx

2017. máj. 9. 17:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt a lányok viselkedésére vonatkozó három lehetséges válasz közül bármelyikre eshet a választás. Sőt, képben lehet még egy negyedik és így tovább, számos másik lehetőség is... Csupán a leírtak alapján nekünk elég nehéz rájönni, hogy mi zajlik le a lány fejében. Valamilyen közeli haverod, ismerősöd vagy valami hasonló lehet a srác, mert nagyon alaposan jellemezted, ez azt mutatja, hogy jól ismered, átlátod a helyzetet közöttük. Netán külső szemlélője vagy a kettejük viselkedésének? Amúgy nem lehet rossz annak, aki ilyesmi viselkedéskutatással foglalkozhat. Ők biztosan többet tudnának mondani erről :D Könyveket már biztosan írtak az emberi viselkedésről, személyiségekről... Én, mint átlagember arra a következtetésre jutottam,hogy valószínű,hogy a női szereplőnek nincs sok önbizalma a bátortalanságán és félénkségén túlmenően.(?) Vagy tényleg nem táplál irántad gyengéd érzelmeket, amit egyértelműen megnyilvánít a jellegzetes, közömbös viselkedése is.(?) Nagyon egyoldalú vonzalomnak tűnik az egész szituáció. A férfi lát bele többet a dologba mint ami a valóság. Ilyenkor ha tetszik a másik hajlamosak vagyunk erre is. De ne legyen igazam! Vagy a nő az álcázás nagymestere! :D Itt tényleg már csak a rákérdezés segíthet. Ugyanakkor, kellemes meglepetés is érhet minket, semmi sincs kizárva :D
2017. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Igen, jól ismerem.

Nem vagyok ilyen foglalkozásbeli, de számomra is megfejthetetlen. Gondoltam, hátha van aki tudja, vagy átélt hasonlót...


Úgy látom eléggé komplex-összetettre sikeredett a kérdés, mert válasz alig érkezett, máshol sokszor rengetegen írnak.

Továbbiak jöhetnek.

2017. máj. 10. 17:49
 8/21 anonim ***** válasza:

majdnem hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel, én jól tudom, hogy nem vagyok a kiszemelt hölgyeményem esete. de, sajnos ezek után is, még mindig tetszik. pedig ő kerek-perec nem akar tőlem semmit. Egyébként maradt udvarias, minden oké közöttünk, nagyon kedves természetű.

Részben szerintem emiatt is, ha aközelembe kerül, nehezen megy elfojtani az érzéseimet, pedig próbálom. hiába tudja a tudatom, hogy mit kell tennem,a szívem nem hagy nyugodni...


Hasonlóan kerülöm, és csak akkor beszélek vele ha elkerülhetetlen a találkozás Nem éreztetem vele,még véletlenül se hogy tetszik. Próbálok távolságtartó de barátságos maradni. Nem vagyok bunkó.

Az a szerencse, hogy csak hébe-hóba futunk össze. Vannak más lányok a színtéren akik tetszenek, sőt még csinosabbak is, de még mindig nem sikerült őt végleg kiradírozni, pedig nem volt semmi komoly közöttünk. Tudatosítani kellene magunkban hogy olyan vonat után nem futunk ami nem vesz fel. Ennyi.


Ja és egyáltalán tudja a lány,hogy a srácnak tetszik? Mert,ha nem, akkor is viselkedhet így némelyik nőnemű egyén, főleg a visszahúzódó, zárkózottabb természetű.

Nem bántásból, de lehet egyszerű a csaj mint a faék...(kevésbé intelligens) sokaknak

maguktól nem esik le, mivel nem képesek helyesen vagy sehogyse értelmezni a nonverbális kommunikációs jeleket a 21. században. Csak a józan paraszti beszédet értik.

Olyan mitha kiveszett volna ez a tulajdonság sok emberből. Lehet ő pont ilyen.


Az is furcsa ,hogy felnőtt emberek mennyire zavartan és gyerekesen tudnak viselkedni, ha valakit vonzónak találnak. Megijjednek és inkáb elmenekülnek az érzéseik elől. Gyávák mint a nyulak :D jó, nem szép dolog kiröhögni,de sokan tényleg olyan bénák az ismerkedésben. a szegény

csóri is kifogott egy béna csajt.. Szerintem nem ér annyit ez a lány, mond meg neki ne vesztegesse a drága idejét rá. Túl kell lépni rajta(tudom,könnyű azt mondani).

2017. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Amint látom ugyanaz a cipő. Nem csak ő a "csóri". :)



Valaki viselkedéskutató lány esetleg még? Még egy utolsó esély?

2017. máj. 11. 13:46
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ide már a viselkedéskutató is kevés, szerintem komolyabb szakemberre pl. pszichológusra is szükség lehet. :D


Ez egyébként egy olyan kérdés, amire egyértelmű választ nem lehet adni. Ki,hogy látja az adott helyzetet. Kérdezd meg valaki mástól is, vagy tedd fel újra itt a kérdést, vagy emeld ki,hogy többen meglássák...és hátha!


amúgy itt egy hasonló cikk, érdemes elolvasni, nem hosszú:


[link]

2017. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!