Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen gyakran és mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran és mennyit beszéltek a párotokkal, amikor nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Megbeszéltk minden részletet, pl most elmentem a boltba, találkoztam egy barátnőmmel, főztem ebéset, hazaértem a munkából stb. vagy csak a nap fontosabb dolgait beszélitek meg? Illetve sokat beszéltek írásban vagy inkább csak pár szót és élőben többet?
2017. máj. 10. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon sokat és az ilyeneket is megírjuk
2017. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagyunk együtt ami ritka én nem is igénylem a beszélgetést a párommal,max,hogy jól van -e ?


Ő inkább az a telefonon lógó típus...

Mikor-mit-hová-kivel-mennyit-merre?

Komolyan mint ha én lennék a pasi ő meg a nő :)

Elnézem neki mert ismerem,de elég folytogató....



(hosszú házasságban) /N.

2017. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Még azt is milyent xartam. Komolyan, embereknek ennyire nincs semmi dolguk?

1x este beszélünk, ha nem tudtunk találkozni.

2017. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi miatt vagyunk távol. Pl. amikor csapatépítésen voltam 3 napig, egyáltalán nem hívtam, kerestem őt, mert semmi időnk nem volt rá. Amikor hazaértem, persze mindenről beszámoltam, ami velem történt (jó, nem ilyen szinten, hogy mikor tüsszentettem :D) vagy fontosnak tartottam.


Amúgy meg most együtt élünk. Ált. napközben mailezünk, hívni csak fontos dologban hívjuk a másikat, és lerendezzük, aztán otthon beszélünk. Amíg külön éltünk, úgy volt, hogy fontos témákat csak személyesen. Olyan kétnaponta hívtuk egymást, és hol hosszabban, hol kevésbé hosszan beszélgettünk, de maileztünk is. Mailben azt, ha olvastunk vmi érdekeset a neten linkkel, vagy ilyen apróságokat. És igen, ált. mindent megbeszéltünk, ki mit evett, ki mit csinált.

2017. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amióta együtt élünk, azóta semennyit sem kommunikálunk napközben, kivéve, ha valami halaszthatatlan vagy fontos dolog történik.

Korábban távkapcsolatban éltünk, de akkor is inkább párnaponta Skypeoltunk, nem nagyon pötyögtünk soha napközben, mindketten utáljuk, 2-3 hetente pedig együtt töltöttünk egy hétvégét vagy több napot. Ekkor sem számoltunk be egymásnak minden apróságról, ezt sem bírja egyikünk sem. Kinek mi :)

2017. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Mi távkapcsolatban élünk a vőlegénymel egy éve.Reggelente hasonló időpontban kelünk,felkelés után hívjuk egymást,félálomban gügyögünk 2-3 percet,aztán megy mindenki a dolgára. Napközben 1-1 fotót,esetleg 1-1 "szeretlek"-et kükdünk egymásnak,illetve írunk,ha hazaértünk. Este szoktunk még telefonálni 10-15 percet elalvás előtt.Általában a nap fontosabb eseményeit osztjuk meg.

2017. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!