Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem? (Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Volt egy pasi a munkahelyemen, láttam, hogy a női kollégáim mennyire odavannak érte, egy nőcsábásznak tartottam, nem foglalkoztam vele.


Később mégis összebarátkoztunk, majd felmondása után is tartottuk a kapcsolatot, sok személyes dolgot mesélt magáról,családjáról.


Egy találka során kicsit többet ittunk, és összejöttünk, szeretkeztünk, nagyon élveztük mindketten.


Egyre többet találkoztunk,alakult köztünk valami, nehéz természete volt, hangulatingadozási voltak, így nehezen tudtam kiismerni mit is akarhat tőlem, úgy volt, hogy megpróbáljuk együtt, már a családját is bemutatta.


Mesélte, hogy nem ribit keress magának, hanem komolyabb szándékai vannak, nem szexre hajt egy kapcsolatban, sok helyre mentünk, közös képek ilyesmik.


Majd ritkultak hirtelen a találkák,beszélgetések, 2 nap csend után felhívott, és azt mondta, hogy legyünk barátok, sajnálja, de nem akar h*lyíteni, nem érez irántam semmit, és ez hiányzik neki, nem ilyen elképzelése van a kapcsolatról, rosszul esett, de belementem, én éppen kezdtem megkedvelni őt, de akkor hirtelen elmúlt minden, azóta se tudom mit érzek iránta, csak annyit, hogy jóval gyengébb érzések.


Utána észrevettem, ha beszélgettünk 1-2 szóval írt, egy idő után elment a kedvem az írástól, ilyenkor kiakadt, hogy nem írok neki, vagy felhívott.


Majd egyszer találkoztunk, eleinte távolság tartó volt, majd találka közepén csak úgy megcsókolt, és bújt, mint az elején, szerelmemnek hívott, nem értettem mi ütött belé, ha előtte meg lerázott, és ez így ment tovább egyik nap úgy beszélt velem a neten, mint a barátnőjével, másik nap meg semleges volt.


Múlthéten egy fiú ismerősömmel egyik este elmentem beülős helyre, erre olyan féltékenységi rohamot csapott, azt mondta még egy ilyen, hogy nélküle mászkálok pasikkal, hogy nem hallok felőle.


Azóta egyszer találkoztunk, olyan semleges volt velem, majd később mégis nyitott felém, és a nap végén nála szeretkeztünk.


Majd rákérdeztem, hogyha nem szexre hajt, akkor miért kötünk ki mindig annál, ha csak szexkapcsolatot akar mondja meg nyugodtan, abban is benne lettem volna.


Erre annyit mondott, hogy ő ribi mentes övezet, de pasi vágyakkal, szexmániával, majd haza hozott, de se puszi, se pá, gyorsan elhajtott mikor kiszálltam.


Azóta is ez megy, ha a neten beszélünk, egyik nap semleges, másik nap így szeret, meg úgy, ma este is így köszönt el, hogy jó éjt szerelmem.


Teljesen összezavarodtam, akar-e tőlem valamit, vagy szimplán szórakozik velem? Ti mit gondoltok?


22/L 29/F


2017. máj. 15. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
... mindegy
2017. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neked lehet, hogy az, de nekem nem :D Vagy arra gondoltál, hogy neki vagyok mindegy kategória? Mert abban lehet valami.
2017. máj. 15. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már nem akartam belekezdeni azért mindegy. Olvasd el az első mondatodat: "Volt egy pasi a munkahelyemen, láttam, hogy a női kollégáim mennyire odavannak érte, egy nőcsábásznak tartottam, nem foglalkoztam vele."


Pont azért lett elegem a nőkből mert az olyan manipulatív s3ggfejek után rohangálnak állandóan aztán sírnak, hogy miért nem kellenek nekik.

Ha nem tűnt volna fel, csak akkor ír, hogy mennyire szeret meg mennyire hiányzol neki amikor kanos, amúgy szarik a fejedre. Gondolom a többi napon a többi nővel csinálja ugyanezt.

2017. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akar,a dumájával magához édesget ,és amikor meg kapta amit akar ,akkor megint ejt.. Ja, és nem szerelmes. 21/L
2017. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaguárharcos szépen összefoglalta a sztorit, hasonlót írtam volna. Az utolsó bekezdése a lényeg, azt olvasd el párszor, és kezdd el emészteni/elfogadni:
2017. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*.
2017. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szórakozik veled, úgymond - nem akarattal csinálja. Egyszerűen ő maga sem tudja, hogy mit szeretne.


Én a helyedben emiatt leépíteném ezt a kapcsolatot. Arra gondolok, hogy valami nagy problémája lehet, mint pl társfüggőség ellentéte aminrk nem jut eszembe a neve, de az pl biztos, hogy érzelmi intelligenciája zéró közeli. Kiszámíthatatlan-labilis, erre nem igazán lehet szükséged, gondolom.

2017. máj. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem te irtal mar egyszer ezzel a pasival kapcsolatban?


Amugy igen. Felejtsd el. Csak szorakozik veled. Ket okbol lehet :

- tudatos, es dugni akar, ezert "manipulal", hogy ugy erezd, valamit megis erez, de aztan megsem. Ezzel magahoz edesget, de amint te kozelednel jobban, akkor "de hat o megmondta..." Azzal a dumaval meg, hogy o "ribimentes ovezet" -hat ezert minimum szivlapattal nyomnam fejbe. Vagyis ha neked vannak vagyaid amit ki mersz jelenteni, akkor ribi vagy, viszont o sem tart kulonbnek, kulonben veled lenne... szoval elvarna, hogy te olbetett kezzel varj ofelsegere, amig o kegyeskedik neha beengedni az agyaba. Te tudod, de egyelore nyert ugye van, mert mindig ugrasz, ahelyett, hogy tojnal a fejere, es elkuldened melegebb eghajlatra.

- a masik ok, hogy maga sem tudja mit akar, es az erzelmi intelligenciaja a nulla fele tendal. Ezt kevesbe tartom valoszinunek, mint hogy o egy onzo, narcisztikus szemelyiseg, de ez sem epp vonzo dolog nala.


Vagyis igazi "fonyeremenyt" fogtal ki, na. De vegulis mindenki azt eszi, amit foz. O sem tudna ezt veled megtenni, ha te nem futnal utana, ahanyszor egy kis jelet kapsz.


Azt honnan tudta, hogy egy haveroddal beultetek valahova? Gondolom toled... minek? Minek beszelsz vele meg egyaltalan?

2017. máj. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Mindenkinek köszönöm a válaszokat.Egyébként már lezártam magamban a dolgot, még ha a kérdés alapján nem is úgy tűnik, de legutóbbi találkánk során is az járt már a fejemben, hogy mit keresek én itt.


Szerintem az újdonság varázsa egy pillanatra elvette az eszem, de ideje visszatérni a realitás talajára, és kizárni az életemből.


Szép napot :)

2017. máj. 16. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!