Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire riasztó férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire riasztó férfiak, ha egy nő küzd értetek?

Figyelt kérdés
huszonéves nőként lehet elriasztom, akit nagyon szeretek. Mi együtt voltunk, jól indult, de hibáztam, barátok is közbe szóltak és a férfi szakított velem, szó nélkül. Letagadtam, hogy szeretem, de rájöttem, hogy őt akarom. Azóta sokat irok neki, probálkozm, és volt időszak, hogy megtört a jég, egy pár hónapot nem tartozkodott az országban, most ittho van, elfoglalt, nagyn minimálisat beszél velem, én hajtok arra,hogy személyesen beszéljünk. Nem rég összefutottunk, a tűz meg van még, nm késég, de olyan sokat irtam már eddig, hogy szerintem ijesztő, hogy ennyire akarom őt, csak sejtheti, hogy szeretem... Nem tartom magam rossz nőnek, szép a lelkem... de ha most visszafogom magam is, akkor is már nem lehetek erdekes szamara, hogy megvoltam, nyomultam... vag ha gy no tetszik, es nyomult, az meg helyre hozható?
2017. máj. 16. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Innentől ne nyomulj. Ne írj neki. Ha érdekled, ír majd.
2017. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem imponál, de a te esetedbe látszik, hogy csak meg akart baszni téged. Nem érzi azt amit te. Azt mondod megvan a tűz, mégis honnan tudod, belelátsz a fejébe? Csak a te fejedbe van tűz.
2017. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene a dolog, ha tetszene a nő. :)
2017. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha bejön a csaj, akkor szimpatikus lehet, hogy tudja mit akar.


Te viszont úgy tűnik nem jössz be ennek a pasinak, kaptál volna olyan visszajelzést. A teste lehet akar téged, de a lelke nem. Sajnálom...

2017. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mivel korábban kapcsolatotok volt, szerintem nem sejtetni kellene,. és írogatni Neked, hanem egyszerűen megmondani,hogy Te még szereted, szeretnéd ismételten ezt kapcsolatot.


Ha Ő is akarja - bár akkor már reagált volna- biztos belemegy, ha nem, akkor Te sem maradsz kétségek között.


A pasiknak inkább az a vonzó ha Ők hódítanak,esetleg a nehezen oldódó srác értékeli azt, ha könnyebbé teszik számára ezt a helyzetet.

2017. máj. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Küzdeni" nem kell, küzdés alatt értem azt, amikor már esetleg beszéltetek őszintén, és kiderült, hogy ő nem akar többet, akkor már megterhelő tud lenni (nőknek is az, amikor visszautasítanak valakit, de az illető nem képes őket békén hagyni). Keresni, próbálkozni viszont lehet, nem fogsz vele elriasztani senkit.
2017. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy nő sose küzdjön, adjon egyértelmű jelet arra,hogy bejön Neki a pasi.


Bármit mondotok férfiak, amint teper utánatok egy nő már kevésbé vagytok oda érte.

2017. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem éppen vonzó, de hát sajnos sok mindenben különbözök az átlagtól.


De majd bizonyos nők úgy is megmondják mit szeretünk, és mi az ami tetszik nekünk, hiszen ők mindig jobban tudják mint mi magunk! Rájöttem hogy akárhogy is taszít a felfújt száj és a szilikonmell, még is az a vágyam, csak nem tudok róla, mert felnyitotta a szememet egy olyan nő aki jobban tudja mint én :D

2017. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lehetnek kivételek, de a többség elriad, ha egy nő nyomul. Szerintem így is nagyon beképzeltek a fiúk, sajnos engem mindig ilyenekkel hoz össze a sors, nem tudom miért. Én nem nyomulok, de elég közvetlen vagyok, ha tetszik valaki akkor nem fogom vissza maga, sokat nevetek, és ha tetszik, akkor szerintem ez látszik rajtam, de ennyi. Nem fogdosom, vagy csimpaszkodok belé, vagy ilyesmi, nem hívogatom, írogatok neki. Úgy vagyok vele, ha tetszem neki én is, akkor fog írni. És nem ír..És most mondhatjátok, hogy alapból nem tetszem neki...nem hiszem, mivel ő nyomul rám alapból..valamit biztos elrontok, de nem tudom mit. Kérdező: fejezd be, ne nyomulj erre a pasira, hát totálisan leszar téged!!
2017. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem mindig kiborít ha ilyet olvasok.... Férfiak (tisztelet természetesen a kivételnek) hova lett a tartásotok? Elviselitek hogy egy nõ menjen utánatok? Te kérdezõ, szerintem ne kússz utána, mert az ilyen, aki kétségek közt hagy, annyi nem telik tõle, hogy nemet mondjon, az ilyen nem érdemli meg.

Nagyon rossz a helyzet, ha a nõnek kell nyomulni, ne tedd. Bár nem vagyok a helyedben, tehát pontosan nem tudhatom miben vagy.

2017. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!