Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj/riasztó ha hamar nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj/riasztó ha hamar nyitott leszek?

Figyelt kérdés

Szóval nekem nem kellenek hetek meg hónapok hogy megnyíljak valakinek. Ha egy hullámhosszon vagyok valakivel akkor már mindegy és őszinte vagyok, sokat tudok beszélni magamról (úgyértem az igazi problémáimról, hogy miről mit gondolok, a lelkizős dolgokat). Persze akivel nem, azzal sosem megyek "erre a szintre", de amúgy simán, és aki amúgy senkivel sem szeret "lelkizni" azzal nagyon nem tudok mit kezdeni, felszínesnek tartom/haverok leszünk Visszataszító ez? Persze van amit megtartok magamnak, nem minden szembejövő ember tud a problémáimról, de hamar meg tudok bízni az emberekben.

15L


2013. júl. 16. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Van akinek bejön, van akinek riasztó. De ha vkinek riasztó az hamar kiderül és arról el kell fogadnunk h nem hozzánk való
2013. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen, úgysem leszek felszínes/zárkózott senki kedvéért sem:)
2013. júl. 16. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is beleestem ebbe a hibába. Nem szabad ilyennek lenni.
2013. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát még nem használták ki ezt a tulajdonságom de ha ez lenne akkor azzal az emberrel nagyon megromlana a kapcsolatom és ennyi.. szerintem csak azért mert egy ember valamilyen attól még nem kell az egész világtól ezt várni utána..
2013. júl. 16. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondtam, én is beleestem ebbe a hibába, nem úgy értem, hogy kihasználtak... hanem úgy hogy akinek megnyíltam ez nem tetszett, ezért elfelejthettem őt.
2013. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És nem várok el tőled semmit, te feltettél egy kérdést, én válaszoltam.
2013. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, pedig tudom, hogy nem kéne. főleg a srácokkal nem :)

egy nagyon jól induló kapcsolatomat rontottam el azzal korábban, hogy hamar megnyíltam neki, és megriasztotta az ezzel járó felelősség.

a fiúk-férfiak amúgy is jobban szeretik a titokzatosabb, elérhetetlenebb lányokat - az jobban izgatja a fantáziájukat. legalábbis én ezt tapasztaltam eddig, hogy minél kevesebbet árulok el magamról, annál jobban érdeklem, és beindul a "vadászösztöne", viszont ha sokat tud, akkor elkényelmesedik. :D

22L

2013. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!