Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eddig nem tudtam, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem tudtam, milyen pasira van szükségem?

Figyelt kérdés

Eddig olyan pasijaim voltak, akik mellettem papuccsá váltak. Őszinte leszek, elő szokott jönni bennem az uralkodó ösztön, ilyenkor úgy érzem, csak nekem lehet igazam, és az eddigi pasijaim mindig behódoltak nekem. Azt hittem, olyan pasit keresek, aki ilyen, aki lesi minden kívánságom, de aztán egy idő után már nem tudtam rájuk férfiként tekinteni, inkább csak kiskutyaként (csúnyán fejeztem ki magam, de valahogy így...). A jelenlegi párom kiáll magáért, az igazáért, nem hódol be nekem folyton, határozott férfi, akire fel tudok nézni. Ez nem jelenti azt, hogy nem kedveskedik nekem, nem kényeztet el. Továbbá eddig inkább hozzám hasonló pasikat kerestem, pl én visszahúzódott vagyok, ezért inkább visszafogodtabb pasik érdekeltek, de az eddigi kapcsolataimban mindig zavart egy idő után, hogy nem elég bátrak, nem elég határozottak, nem közvetlenek, stb. A jelenlegi párom bárkivel el tud beszélgetni, nem tojik be, ha egy vadidegentől kell kérdeznie valamit, vagy telefonálnia kell idegennel. Én inkább otthonülős típus vagyok, az eddigi pasijaimmal is folyton otthon voltunk, filmezgettünk, stb, csak néha mozdultunk ki. A jelenlegi párom viszont nagyon ellentétem ebből a szempontból. Ő folyton menne ide-oda, programozna velem. Fél éve vagyunk együtt, és megszerettem ezt az életmódot :) szeretem, hogy ilyen aktív életet élünk együtt. Ami még meglepő, hogy a jelenlegi párom elég komoly, én pedig pont hogy a szórakozott pasikat kerestem eddig, mivel én sem tudok komoly lenni, csak mikor kell. Ettől függetlenül a jelenlegi páromban ez is tetszik. Általában komoly, de azért tud hülyéskedni is.

Most akkor eddig gondoltam rosszul azt, hogy milyen az ideálom?


2017. máj. 18. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, te vagy egy pasi, aki itt keres onigazolast, hogy ő milyen faxa gyerek.
2017. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mostani barátodnál az a különbség, hogy férfi, nem pedig kisfiú, mint az előzőek. Te is igyekezz felnőni.
2017. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" Azt hittem, olyan pasit keresek, aki ilyen, aki lesi minden kívánságom, de aztán egy idő után már nem tudtam rájuk férfiként tekinteni, inkább csak kiskutyaként"


Ez elég gyakori eset.


Olyan pár kell, aki X, ezért mindent elkövetsz, hogy akit megszereztél, azt X-é alakítsd. Ha sikerrel jársz, akkor rájössz, hogy kiöltél belőle mindent, ami miatt szeretted (hogy egyéni, hogy gondolkozik, hogy ellentmond, vagy bármi), így keresel egy másikat, és elölről kezded ezt a játékot.


Örülök, hogy rájöttél, hogy ez lefelé tartó spirál, akkor tegyél ellene, ha találkozol valakivel, akkor ne kezd el bevetni a teljes eszköztárad, hogy megtörd, meg ha megtörted, már nem fog érdekelni

2017. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hoszú távon az ellentétek nem vonzzák egymást, a jelenlegi párod a leírásod alapján inkább az ellentéted.


"Eddig olyan pasijaim voltak, akik mellettem papuccsá váltak. Őszinte leszek, elő szokott jönni bennem az uralkodó ösztön, ilyenkor úgy érzem, csak nekem lehet igazam, és az eddigi pasijaim mindig behódoltak nekem."

Itt mindkettőtök hibás volt. Normális Párkapcsolatban a felek nem nyomják el egymást és nem érzik azt,hogy csak nekik van igazuk. És nem hódol be egy férfi.


Most tudod, milyenre van szükséged? A jelenlegi is az ellentéted.

2017. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3., igazad lehet.

4., miért baj, ha az ellentétem? Hiszen jól kiegészítjük egymást, és mindketten változunk kicsit a másik hatására, én pl már megszerettem eljárogatni az itthonülés helyett. Szerintem működhet ez hosszútávon is. Attól még, hogy mások vagyunk, vannak közös pontjaink is, pl ugyanazok a hobbijaink, a szenvedélyeink, ugyanúgy képzeljük el a jövőnket.

2017. máj. 19. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Te tudod, de az ellentétek hosszú távon taszítják egymást. Ez nem csak az én kis magánvéleményem, ez szakvélemény.

Az általad leírt fél év még nem hosszú táv. Rövid távon izgalmas tud lenni, hogy jajj ő más,mint én, de egy kvár.a idegesítő lesz. Ez persze nem törvényszerű,de számolni kell ezzel.

2017. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De egy idő után * bocsi elírtam az egyik sort
2017. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!