Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek? Nagy szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Nagy szükségem lenne már egy pasira, de nem sikerül összejönni egyikkel sem. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Az egyik nagy gondom, hogy nem vagyok bulizós fajta, ott nem tudok ismerkedni. Barátok barátaival szoktam inkább, de aki nekem megtetszik, az rám sem néz, vagy kiderül, hogy már van barátnője. Mit tehetek. Állitólag jól nézek ki, én átlagosnak mondanám a külsőm.
2012. júl. 17. 11:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
16 lány vagyok
2012. júl. 17. 11:54
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz képet egyszerűbb lesz a dolgunk :-)
2012. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet priviben;)
2012. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nekem már sikerült becsajozni de egyik sem olyan volt akivel jól éreztem magam :/ :(

Ilyen az élet :P

f18

2012. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nyomathatsz egy képet csak úgy kívácsiságból
2012. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a képet egyelőre mellözném. A vélemenyetekre vagyok kíváncsi, hogy mit tehetek, hogy nagyobb sikerem legyen.
2012. júl. 17. 12:13
 7/16 mizuzizu92 ***** válasza:

Örülök hogy itt mindenki jól néz ki! :)

De ha nem néz rád nyilván nem jössz be neki .

Előbb vagy utóbb mindenki talál magának valakit !

2012. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
tegnap cseteltem egy kövér lánnyal 160/80, 17 éves, aztán mikor kiderült, hogy már két fiuval is volt, én majdnem kettétörtem a billentyüzetet. Mert ilyen összefirkáltfalú szobája volt, meg elvont animés hobbi, gány ruhák, és még igy is basszus két pasi...én meg itt vagyok 23 évesen, eljárok bulizni egy csomót, csajozni, bátran közeledem a nökhöz, aztán mégse dug velem senki.
2012. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
oda irtam, hogy mások szerint jól nézek ki, én átlagosnak mondanám a külsőm.
2012. júl. 17. 12:20
 10/16 anonim ***** válasza:
várj 10 percet és fogadd a leveleket. aztán randizz valamelyik jelentkezővel
2012. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!