Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két lány akar tőlem valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugyosgalacsin kérdése:

Két lány akar tőlem valamit, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Magamról csak annyit, hogy egy 23 éves srác vagyok. A segítségeteket szeretném kérni a jelen helyzetben ami a következő: Van egy 16 lány aki pár napja bevallotta, hogy nagyon oda van értem, konkrétan csodál és mindent megtenne értem. A másik oldalon egy gyerekes anya áll aki nem érzi jól magát a barátja mellet ő 25 éves, ő is oda van értem viszont ő 10/10-s nő. Mit tegyek? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2017. máj. 21. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég gyengécske és énközpontú a nők jellemzése. Nehéz így tanácsot adni.


Nézzük egy üzleti elemzéssel


1.Nő


Előnyök:


- Csodál téged, odavan érted


Hátrány:


- 16 éves

- Könnyen lehet, hogy a csodálata csupán fiatalkori csacskaság


2.Nő


Előnyök:


- "10/10

- "oda van érted"


Hátrányok:


- Gyerek

- Gyerek apja örökké az életükben lesz (érthetően)

- Könnyen lehet, hogy csak egy kaland vagy neki, és végül a barátját választja


Én egyiket sem választanám, mivel mindkettőnél erős a hátrány oldal.

2017. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Hat a 16eveske az nagyon Felejtos, az anyuka meg csak ha normálisan szakít es hagy idot maganak, de igazából o is Felejtos, úgyhogy Ja egyik sem...
2017. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem is ez fordult meg először a fejemben.. Annyit hozzá tennék még, hogy második lány nagyon megfontolt és inteligens, csak úgy hülyeségekbe ne megy bele. Elég elhatározott elképzelése van az életről.
2017. máj. 21. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket szült valakinek 25 évesen akire aztán ráunt,nem érzi jól magát vele (amíg megcsinálták,addig meg biztos jó volt legalább). nagyon érett lehet,tényleg.
2017. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik se. Egy 23 éves felnőtthöz nem való egy 16 éves kamaszlany. Sehogyan sem. A másikról meg előttem leírták.

Keress valakit aki jobban hozzád illik.

2017. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!