Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy 18 éves lány komoly kapcsolatot akar, hosszútávon?

Figyelt kérdés

Elég hamar kezdett ismerkedni, volt már néhány rövidebb kapcsolata. Nagyon érett gondolkodású, törődő, hosszútávon tervező. Idén érettségizik, anno dolgozott suli mellett, céltudatos. Érettségi után azonnal dolgozni és költözni szeretne albérletbe (a családja elég húzós, nem csodálom hogy menne onnan).

Szerintetek ilyen korban már ellehet köteleződni komolyabban vagy később ráfog jönni ez a "kiakarom élni magam" dolog?


2016. nov. 15. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen, létezik ilyen, de ritka. Én is ilyen voltam és soha nem jött rám, hogy ki akarom élni magam, pedig már elmúltam 30.
2016. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"családja elég húzós"

Szerintem csak a biztonságot keresi egy párkapcsolatban.

Jó, persze ott vannak ez egyéb jó dolgok benne, de szerintem előbb-utóbb lehet azt fogja gondolni nem te vagy az igazi neki.

Persze az is lehet, hogy mégis te vagy az igazi... erre csak az idő fog tudni választ adni! :)

2016. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a "ki akarom élni magam" dolog alatt azt érted, hogy majd inni jár és mindenféle emberekkel akar majd találkozni, akkor egyáltalán nem valószínű.

Viszont! Írtad, hogy rövidebb kapcsolatai voltak csak. Szóval ez lenne az első igazán hosszú kapcsolata. Ez után viszont simán érezheti azt, hogy "ki akarom élni magam". Tudod, hogy miért? Azért, mert az első komolyabb kapcsolatból nem szokott házasság lenni, vagy pedig az válással végződik. Kiismeri magát melletted, rájön dolgokra és megtudja, hogy mit is akar az élettől és sajnos az is elképzelhető, hogy nem veled vagy tőled akarja.


Ezzel szemben egy felnőtt nő már ezen túl van, tisztában van önmagával és a céljaival, vele teljesen más tervezni.

Röviden úgy lehetne elmondani, hogy egy 18 éves sekélyes, egy érett nő kiszámíthatóbb!

2016. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Létezik, hogy egy 18 éves lány érett, felelöségteljes.
2016. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez mi akarenni?

Mert hogy nem komoly kérdés, az biztos.

2016. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez miféle kérdés? Rohadt nehéz találni kalandozó lányt, aki belemegy dolgokba és annyira válogatnak, hogy else hiszed, és még ott is ritka aki mindenfélét csinál, és nincs kedvem a felnagyzott történetekre hogy hű deén ismerek 1 lányt a 80-ból vagy hallottam pletykákat hogy ez milyen k..rva, ha egy lány ilyen az születetten olyan vagy nagyon korán belekezd, de kicsi az esélye, ha eddig nem volt olyan, mégha vágyna is erre valakiknek a csók a kiélés több palival bulikba, valakiknek 1-2 sima dugás, valakiknek meg a durvább dolgok, térdelés stb, de elég ritka, hogy eddig elmenne egy lány, és nem kérek üzenetet vagy leosztást, hogy deén ezt meg azt tudom.
2016. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van ilyen b*sszátok meg, nem minden nő lotyó
2016. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!